Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Podsvícení klávesnice - nesvítí

vasin (160)|25.9.2009 17:40
Tak si tak píšu SMS a najednou mi zhasne klávesnice a už se mi ji nepodařilo rozsvítit.

Nemohl jsem to zavinit nějakou kombinací kláves při psaní?

Kakra proč já ..proč zrovna já? Když nikdo nic neporadí dělám HR což chápete, že se mi nechce ;) akorát sem to začal mít vyladěný podle svých představ.
Juundra (34)|27.9.2009 21:34
no pokud poctivě zálohuješ pak by hard reset neměl být problém....
Ale důvod proč sem píšu je ten že mám také problémy s podsvícením klávesnice někdy při psaní sms nebo jiného textu mě podsvícení bliká, stává se to pouze při rychlém psaní, když přestanu psát podsvícení svítí normálně, taky se to nestává vždycky. Dělá to někomu něco podobného? Jinak pro upřesnění originální česká ROM 1.19 WM 6.1.
htcjirka (1875)|27.9.2009 21:57
Zvlastni problem,snad se nebude jednat o HW problem.Ja zatim u sveho TP2 zatim nic takoveho nezaznamenal.
vasin (160)|28.9.2009 20:27
Tak nakonec jsem HR provedl, vse se tvarilo normalne tak sme tam zase nasunul tunu softu (nezalohoju , nikdy nevim zda uz nemam neco nakopunuteho) a vse fachalo dobre do chvile nez sem chtel napsat SMS a projevilo se vyse uvedene blikani.
Opet HR a pak sem na to prisel proste mi klavesnice obcas nesviti pri urcitem naklonu zarizeni a jak sem proste psal a mrdlal s TP2 v ruce tak to obcas svitilo obcas ne.

Nejhorsi na tom je ze ten uhel naklonu se porad meni a nekdy to nesvitilo jen kdyz byl display smerem k zemi , jindy zase uplne smerem ke me a pak zase ode mne, jindy jen ruzne naklony do sikma.

A vubec nejhorsi je, ze dnes to prestalo delat at s tim kroutim jak s tim kroutim, asi se to zaleklo meho slibu ze este chvili a v utery de na reklamaci.
Bobanovicz (511)|28.9.2009 20:42
To blikání někdy způsobuje vypínání podsvětlení světelným senzorem v takových světelných podmínkách, že se "nemůže rozhodnout" jestli vypnout nebo zapnout podsvícení a tím nakláněním dopadá na senzor více nebo méně světla.
Zkus zakrýt světelný senzor prstem, potom by měla klávesnice svítit pořád, pokud ne tak raklamace.
vasin (160)|28.9.2009 21:00
Az se mi podari zase docilit stavu, ze mi bude klavesnice zhasinat tak urcite vyzkousim. Ale myslim ze jsem byl v mistnosti s normalnima svetelnejma podminkama.

Je to klasika jako u rozbite televize, jen se blizi opravar a televize si jde nezrni jen si tak pohvizduje a dela ze ze nic.

BTW kde najdu ten senzor?
Juundra (34)|29.9.2009 09:17
senzor je na pravé straně předního reproduktoru
vasin (160)|29.9.2009 12:38
Tak klávesnice zatím pořád funguje a funkce senzoru je v pohodě.