Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

remote control

pegi-nz (18)|29.7.2004 07:14
Nestretol sa niekto so softom, ktory by mohol ovladat napr. WinAmp, cez Pocket PC cez BT? Bola by to celkom sikovna vecicka, keby som mohol priamo z PPC menit pesnicky, proste ovladat trebars WinAmp, ked mam napriklad PC v inej izbe... Co vy na to?
eXEden_ce4you (811)|29.7.2004 07:24
Asi neexistuje nic takovýho, ovšem vyřešit by se to dalo pomocí VNC nebo Terminal Services
Pavlucha (1496)|29.7.2004 09:11
Existuje ovladač pro MediaPlayer a myslím, že i pro WinAmp, akorát nevím kde jsem to kruci viděl ... :sarcastic:

Ale hledej, určitě existuje a dokonce se o něm, myslím, psalo v nějaké diskusi tady ...
eXEden_ce4you (811)|29.7.2004 09:19
[QUOTE="Pavlucha"]Ale hledej, určitě existuje a dokonce se o něm, myslím, psalo v nějaké diskusi tady ...[/QUOTE]
To bylo tuším jenom ohledně toho MediaPlayeru, i když moje hlava-mapa děravá ... :D
pegi-nz (18)|29.7.2004 23:11
budem hladat... dufam, ze to najdem...
aj MediaPlayer by bol dobry...
...ale ak by ste niekto o niecom vedel, tak budem rad, ked mi tu hodite nejaku linku.
Dik
st.tom_ce4you (365)|29.7.2004 23:17
Pro WMP 9 je mozne pouzit Rudeo Control. Funguje perfektne, sam jsem si zakoupil licenci. S PC komunikuje pres Wi-fi nebo Bluetooth.
pegi-nz (18)|29.7.2004 23:57
prave som ho nasiel na nete. Link http://www.pdapointer.com/view/download.php?downloadID=3844&platform=pocketpc
marish1 (16)|30.7.2004 01:13
existuje presne co hladas. specialne na winamp je dobry remoteamp. sam ho pouzivam a to co ma splna veeelmi dobre. tu je link. skusal som aj vinyl, ale ten z neznamych dovodov vzdy pri skenovani adresarov s mp3kami spadne. pise sa o tom aj v ich fore, ale to riesenie co tam ponukli mi nijak nepomohlo... skoda. celkom pekny program to je. a ta diskusia ktoru hladate je tu.
pegi-nz (18)|30.7.2004 04:39
[QUOTE="marish1"]existuje presne co hladas. specialne na winamp je dobry remoteamp. sam ho pouzivam a to co ma splna veeelmi dobre. tu je link. skusal som aj vinyl, ale ten z neznamych dovodov vzdy pri skenovani adresarov s mp3kami spadne. pise sa o tom aj v ich fore, ale to riesenie co tam ponukli mi nijak nepomohlo... skoda. celkom pekny program to je. a ta diskusia ktoru hladate je tu.[/QUOTE]


Tak to je parada. Ja som pozeral na ten remote control pre WMP9 ale toto ja pravdepodobne freeware ako aj WinAmp predpokladam.
Len mi z toho nie je jasne, ci mozem WinAmp ovladat cez BlueTooth? Nehodil by si mi aspon kratky popis, ako to mas nakonfigurovane? Dik
marish1 (16)|30.7.2004 16:00
[QUOTE="pegi-nz"]...Nehodil by si mi aspon kratky popis, ako to mas nakonfigurovane? Dik[/QUOTE]
nainstalujes remoteamp server (RemoteAmp12_Setup.exe) na tvojom pc, potom v instalacnom adresari najdes instalacku pre ppc (RemoteAmp.PPC3_CEF.CAB), ktoru posles a nainstalujes v ppc. spustis v pc remoteamp a tam uz iba pridas adresare, v ktorych mas hudbu. kliknes update. dalej spustis winamp na pc, pripojis ppc cez bluetooth pomocou activesync. spustis remoteamp na ppc a zadas ip adresu tvojho pc (ak ju nevies, najdes ju v remoteamp serveri uplne dole). tapnes connect a je to. remoteamp server aj winamp musia byt spustene.
bohuzial free nie je.
pegi-nz (18)|1.8.2004 13:54
[QUOTE="marish1"][QUOTE="pegi-nz"]...Nehodil by si mi aspon kratky popis, ako to mas nakonfigurovane? Dik[/QUOTE]
nainstalujes remoteamp server (RemoteAmp12_Setup.exe) na tvojom pc, potom v instalacnom adresari najdes instalacku pre ppc (RemoteAmp.PPC3_CEF.CAB), ktoru posles a nainstalujes v ppc. spustis v pc remoteamp a tam uz iba pridas adresare, v ktorych mas hudbu. kliknes update. dalej spustis winamp na pc, pripojis ppc cez bluetooth pomocou activesync. spustis remoteamp na ppc a zadas ip adresu tvojho pc (ak ju nevies, najdes ju v remoteamp serveri uplne dole). tapnes connect a je to. remoteamp server aj winamp musia byt spustene.
bohuzial free nie je.[/QUOTE]
Dik za pomoc. Uz mi to chodi a funguje to perfektne... Popri tom som prisiel na to, ze sa da surfovat na Pocket IE cez ActiveSync cez BT.