Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 24 z 24

Téma: Samsung Omnia Pro B7610 - zkušenosti

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Ja si ji koupil dnes tak teprve ji otukavam,zatim jsem z ni nadsenej.Ale uz jsem jednu zradu objevil kdyz mam pustenou hudbu nebo radio tak jak vlezu nekam do menu vypne se :-( to me docela stve.A ted koukam na nejake mapy pac mam od O2 internet s FUB 10G a abych porad stahoval aktualizace je na prd.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Varuji před zařízením Samsung B 7610 Omnia Pro a firnou Samsung vůbec. Několik měsíců marmě čekám na opravu firmware a na přechod na WM 6.5 - obojí bylo slíbeno, ale kde nic tu nic. Samsung dělá vůči tomuto zařízení mrtvého brouka - nulová technizká podpora. Manuál je naprosto nedostatečný a doslova odfláknutý - řadu funkcí tam vůbec nenajdete popsánu, musíte si s tím hrát metodou pokus - omyl. Je to lumpárna - například s přístupem firmy Noklia se šílený Samsung nedá vůbec srovnat. Samsung na zákazníky sprostě kašle!!!!

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Tak nevím, ale podle Samsungu je upgrade na WM6.5 už poměrně dost dlouho ke stažení přes ten jejich aktualizační program... B7610 nemám, tak to nevyzkouším, ale zkusil bych si ten jejich soft pro upgrade nainstalovat a teprve pak nadávat... Ke stažení je zde a je tam i GT-B7610...

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

sviznik - spominal si Nokiu, takze predpokladam ze si v minulosti dlhsie pouzival ich telefony a samozrejme aj ich OS. Ked si si kupil Omniu Pro, dostal si uplne iny OS a na to co si poznal u Nokie mozes proste zabudnut, lebo je ti to nic. Z tvojho prispevku mam skor pocit, ze nie je problem v Samsungu.. Proste si sa nechal zlakat reklamou, marketingom a neviem cim vsetkym a kupil si si zariadenie, ktore ti vobec nevyhovuje s operacnym systemom ktory ti je cudzi... Ale mozno sa mylim, neber to v zlom..

WM je uplne iny system, podpora byva riesena kazdym vyrobcom inak. Bud este rad, ze mas Samsung :!: . Najcastejsie odpovede na problemy tykajuce sa WM najdes na roznych forach ako je napriklad aj toto :bulb: :yes:

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

No ja taky pred tim pouzival Nokiu a tak mi nektere vychytavky schazeji,treba profily kdy si clovek mohl primo nadefinovat zvoneni.To Omnia Pro nenabizi,co se tyka manualu tak ten jsem si stahnul primo ze stranek samsungu a je pravda ze jsem tam narazil na popis jedne funkce kterou jsem v mobilu nenasel :-)).Ale chci se zeptat funkce Smart Reader a preklad textu.Mam tam jen Nemecko Anglicka moznost a ja bych chtel i cesko anglickou da se nekde stahnou a doinstalovat?A nema nekdo podrobny navod jak synchronizovat mobil s PC to se mi taky nejak vubec nedari :-( jako velkokapacitni zarizeni bez problemu ale jinak eror a to jsem stahl uz i active sync.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

minimax - na tie preklady by si mohol pouzit Google translator pre WM - http://www.pdaonline.cz/2010/01/15/google-translator-pro-windows-mobile/

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Urcite zkusim :-) dekuju jen skoda ze neni ta cestina pro ten original program moc se mi ta vychytavka libi a je skoda ze u nas nema vyuziti jen protoze to vyrobce opomenul nebo ignoruje.
    A jeste bych chtel poprosit jestli neni neco na unistal aplikaci ? Dekuju.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zdravím, právě zvažuji že bych šel do bazarového kousku. Máte nějaký tip, na co si dát pozor při koupi z bazaru? Jakou má odezvu? Dá se ještě sehnat příslušenství - kožené pouzdro, stylusy ... ? Je B7610 rychlejší po upgradu na WM6.5? Díky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Ja sem koupil predcasem bazarovku a sem velmi spokojeny,sice je pomalejsi nez diamond2 co sem mel ac ma rychlejsi procesor,ale uz sem si zvykl,koukej na display a jestli neni potlucena,pak mrkni na baterku jestli neni nafoukla,jinak klasika provolej nekoho atd. Ja ji uz koupil s wm6.5 takze rozdil nevim,co me nejvice stvalo tak samsung widgety a celkove prizpusobeni od samsungu,vse sem vypral ven dal sbp shell 3D a sem nadmiru spokojeny,potesila me podpora divx,ale zas me stve opera,ale to sou uz vicemene aplikace co si dodas sam.
    Shrnuto: sem hodne nadseny jeste ted a to ji mam uz od ledna,super soft klavesnice,dobry display a hlavne ji mam jeste s 1,5 rocni zarukou.
    Preji stastnou ruku pri vyberu.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 03-10-2013, 14:43
  2. Reakcí: 121
    Poslední příspěvek: 02-09-2010, 09:29
  3. Reakcí: 57
    Poslední příspěvek: 22-06-2010, 06:41
  4. Reakcí: 373
    Poslední příspěvek: 01-06-2010, 18:51