Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Připojení OperyMini z notebooku přes Kaisera (T-mobile)

xfido (5)|24.9.2009 10:16
Mám asi značně specifický dotaz, ale zkusím. Mám HTC Vario III (Kaiser) od T-mobile, k němu ten surfovací balíček za 99Kč na surfování přes Operu Mini. Dá se nějakým způsobem nasdílet toto připojení do notebooku a na něm prohlížet web přes Operu Mini, tak, aby jela v rámci toho paušálu (Surf+ nebo jak se to jmenuje)? A dá se vůbec Opera Mini provozovat na PC? Možná to zní jako totální blbost, ale notebook využívám v naprosté většině s wifi internetem a tak by se jednalo jenom o "nouzovku", když jsem mimo wifi. A kvůli tomu mi příde zbytečné platit další datový paušál, kupovat další modem apod, když jsem celý den na pevnym netu a když ne, tak na wifi... No asi nesmysl, ale uvidíme... Díky !
pavelbures (73)|24.9.2009 17:15
Opera Mini na PC jde, stačí googlit - http://www.google.cz/#hl=cs&source=hp&q=opera+mini+na+pc&btnG=Vyhledat+Googlem&lr=lang_cs&aq=f&oq=opera+mini+na+pc&fp=8001aeb38ff4cfcb
xfido (5)|24.9.2009 19:56
OK,diky,to jsem tak nejak predpokladal. Ale ted to hlavni-da se to pripojit pres mobil (PDA) tak, aby to t-mobile neuctoval jako standard data,ale jelo to v ramci toho pausalu surf+ pro surfovani s operou mini...???? To uz bude asi horsi... :-(