Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vytvoření zástupce programu ve WM (HTC Kaiser)

xfido (5)|23.9.2009 11:20
Mám prosbu - jak dodatečně udělat ikonu (zástupce) v Programech, pokud se mi při instalaci sama nevytvoří? Teď se mi to konkrétně stalo u Jbed Javy (20080222.3.1), ale párkrát se mi to už u některých programů stalo. Nepomůže přeinstalace. Když není program v seznamu nainstalovaných programů, nejde potom přidat do nabídky v úvodní obrazovce HTC. Navíc bych rád do této nabídky dostal i program, který se neinstaluje vůbec, ale jenom spouští. Díky!
-alf- (112)|23.9.2009 11:54
Odkaz je potřeba vytvořit jako klasického zástupce na spouštěcí soubor Java Environmentu s parametrem identifikátoru aplikace. Pro asi nejrozšířenější Esmertec JBed je to: "\Windows\jbed.exe" -run s1_
kde windows\jbed.exe nahradíš cestou ke spouštěcímu souboru JRE dle tvé instalace a -run s1_ je spuštění midletu číslo 1, pokud máš nainstalovanou například právě a jen jednu java aplikaci, pak to bude -run s0_ a evtl. analogicky
Zdenek Malinsky (9781)|23.9.2009 11:59
To je opravdu takový problém nejdřív 10 sekund hledat? Určitě by to bylo rychlejší, než napsání příspěvku. Toto se tu řešilo nejméně stokrát.