Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Vytvoření zástupce programu ve WM (HTC Kaiser)

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Mám prosbu - jak dodatečně udělat ikonu (zástupce) v Programech, pokud se mi při instalaci sama nevytvoří? Teď se mi to konkrétně stalo u Jbed Javy (20080222.3.1), ale párkrát se mi to už u některých programů stalo. Nepomůže přeinstalace. Když není program v seznamu nainstalovaných programů, nejde potom přidat do nabídky v úvodní obrazovce HTC. Navíc bych rád do této nabídky dostal i program, který se neinstaluje vůbec, ale jenom spouští. Díky!
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Odkaz je potřeba vytvořit jako klasického zástupce na spouštěcí soubor Java Environmentu s parametrem identifikátoru aplikace. Pro asi nejrozšířenější Esmertec JBed je to: "\Windows\jbed.exe" -run s1_
    kde windows\jbed.exe nahradíš cestou ke spouštěcímu souboru JRE dle tvé instalace a -run s1_ je spuštění midletu číslo 1, pokud máš nainstalovanou například právě a jen jednu java aplikaci, pak to bude -run s0_ a evtl. analogicky

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

To je opravdu takový problém nejdřív 10 sekund hledat? Určitě by to bylo rychlejší, než napsání příspěvku. Toto se tu řešilo nejméně stokrát.

Podobná témata

1. Vytvoření zástupce programu
    Od j.wolker v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 10-09-2007, 06:58
  2. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 05-08-2006, 22:22
  3. FS N500 s WM5 a vytvoření zástupce nebo ikony
    Od Pet Pet v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-04-2006, 10:43