Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kdo potřebuje poradit s navigací IGO 8,nebo TomTom pro HD klidně se ptejte :)

R@!s3r (80)|22.9.2009 20:52
Kdo potřebuje poradit s navigací vše sem,není problém.
dvzd (139)|22.9.2009 21:26
Uměj už konečně navigovat v ČR na čísla popisná jako Garmin nebo Smartmaps?
R@!s3r (80)|22.9.2009 21:36
Na čísla popisné naviguje IGO 8 i TomTom bez jakéhokoliv problému.IGO navíc umí i přijímat TMC hlášení o dopravní situaci pomocí programu Hyper GPS.Mám nainstalované obě navigace a maximální spokojenost.
frenkie71_ce4you (35)|22.9.2009 22:12
trápí mě docela banální,ale přesto problém se zmizením IGO8 do pozadí při manuálním přepnutí do modu telefonování.Igo běží na pozadí a někdy se objeví v task baru a někdy ne,podle toho jakou mam zrovna ROM a často i řekl bych podle nálady meho HDčka.Hlasová navigace jede,dle spotřeby paměti v task baru okolo 70-81% vím,že někde běží.Řeším to OPĚTOVNÝM spuštěním přes ikonu v programech.Je na to nějaký fígl ?- tomsoft to má 100% nějak vyladěný...... díky za info
tomsoft (2734)|22.9.2009 22:46
jj, je to tak.... IGO nebo ROM v HD nebo obojí si dělají co chtějí. Když je aktivní navigace a někdo zavolá, tak se zobrazí aplikace Telefon. Na některých ROM, IGO zůstane nahoře a lze alespoň vidět trasu. Na některých ROM to tak bohužel není. Tak jsem si namapoval HW tlačítko (šipka) jako ALT+TAB a stiskem toho tlačítka se vždy přepnu zpět do IGO.
Komu ale nevadí fakt, že při hovoru nevidí mapu, nevadí, po kukončení hovoru se IGO zobrazí samo.

P.S.
K autorovi vlákna:
Není tady už dost sekcí pro IGO?
frenkie71_ce4you (35)|22.9.2009 23:18
tome,tim namapováním myslíš přez AE button.používám tvoji onkolog 1.1 ROM a vim že když stisknu šipku 3x tak nabehne seznam kde vyberu "seznam spuštěných app-----a a a tam IGO taky není... :)" jinak mám spíše tento problém,když chci sám někomu volat a místo abych IGO vypnul nebo možna nejak shodil jdu na zelene tlačítko telefonku nebo nekdy přez domeček ... jinak jsem si všiml u tveho skinu mas na IGO nad ikonou reproduktoru vpravo malou ikonu telefonniho sluchatka -používám skiny ,sys od tebe a nevim na co je a jak jsi ji tam dostal,ale hadam ze je to k tomu výše zmíněnému navigování za průběhu hovoru..
jinak z jiného soudku vím ,ze jsi fanda stahování TMC z RDS či co - pro info o doprave-tak mnohem lepší a dnes už dostupná za 2-3tis je klasická CB autovysílačka kde je informace naprosto bezprostrední beze zpozdení včetne info kolik minut trva objeti kolony a kolik vystání fronty... nehlede na to ze muzete komunikovat s řidičem kamionu aby vas pustil na uzke ceste pred sebe nebo naopak vyplísnit nekoho za krutý manevr :)yes DOPORUČUJÍ 9/10
tomsoft (2734)|22.9.2009 23:24
jj, AE Button. Já jsem si ho jen upravil z důvodu IGO. To co je v rom je výchozí :)
Ke skinu ... v Dimka - TomSoft je právě to tlačítko telefonku na vyvoláni aplikace telefon, takže se nemusí nic zavírat nebo používat "Domeček". Po ukončení hovoru se igo opět samo zobrazí a není třeba na nic šahat.

Ze CB jsem si užil dost...asi 10 let jsem se tomu věnoval na 100%, dnes ... zbyla jen 5/8 na střeše :)
frenkie71_ce4you (35)|22.9.2009 23:42
přidán na plochu IGO telefonek NASTAVENI/OBRAZOVKA MAPY/VÍCE/TELEFON zatržení a ejhle ono to tam je a funkuje i navrat. díky vyřešeno
zkusím jeste přijímat hovory přez šipku /alt tab/ ..... Ď
dvzd (139)|23.9.2009 08:06
[quote=R@!s3r]Na čísla popisné naviguje IGO 8 i TomTom bez jakéhokoliv problému.IGO navíc umí i přijímat TMC hlášení o dopravní situaci pomocí programu Hyper GPS.Mám nainstalované obě navigace a maximální spokojenost.[/quote]

Opravdu to umějí na všechna čísla popisná v ČR? Které mapy to již obsahují?
R@!s3r (80)|23.9.2009 09:11
Nejnovější mapy pro IGO 8 najdeš http://www.wbuilder.eu/navigace-mapy-mapove-podklady-iGO-8-Amigo.htm

Na číslo popisné to nefunguje jen v malých městečkách a vesnicích.
Zdenek Malinsky (9781)|23.9.2009 09:46
to R@!s3r

Díky za snahu pomáhat, ale iGO i TomTom tu mají svá fóra, takže v diskuzi pokračujte, prosím, tam.