Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket Informant 9 - zkušenosti, instalace, nastavení...

Zdenek Malinsky (9781)|22.9.2009 19:54
Další verze nejlepší PIM aplikace pro PPC. Diskutujte ZDE.

Finální verze je tu staránka aplikace je zde, stahovat můžete tu (.exe) a tady.
Marian Veselý (662)|22.9.2009 20:20
zadne prevratne zmeny jsem neobjevil. Ani den nejde listovat gestem. podelte se o zkusenosti.
Marian Veselý (662)|23.9.2009 21:37
tak jsem až na designové změny nic moc nového nezaznamenal, ale co už je od verze 8.52 a dost mě štve že při DAY pohledu po minimalizaci a maximalizaci se o půl hodiny odřádkuje kalendář (každou minimalizací víc a víc), navíc není první schůzka nalepená nahoru, ale je tam půl hodina mezera. Tento problém je i ve verzi 9, vracím se tedy na 8.51
strojvudce (390)|23.9.2009 21:52
Taky jsem čekal víc. Pokud tohle bude finální verze tak rozhodně nestojí za upgrade. Samo v případě že nemám WM6.5.
Zdenek Malinsky (9781)|24.9.2009 14:07
No, taky jsem trošku zklamán - čekal jsem "více barviček a více dotykovosti ala touch".:(

Dotaz: při minimalizaci programu to flákne na today PI kolečko nad spodní sys.lištu. Ale v téhle verzi se toho nemůžu zbavit, nikde v nastavení nevidím, kde se to dá vypnout. S angličtinou v předchozích verzích jsem to vždycky našel, ale v téhle a české........, že by ztraceno v překladu? Jsem slepý nebo nevidím? :mad:
AlešD (114)|24.9.2009 18:34
No, abych řekl pravdu, až na češtinu, žádný velký pokrok jsem zatím nezaznamenal.
Dojmy z Touch HD po cca hodince hraní:
- přijde mi to rychlejší
- obrázky v přehledu kontaktů (to v 8 nebylo nebo mi to jenom nefachčilo?). nicméně docela nanic
- čeština, ne že by vadila, ale nechyběla, navíc je ten překlad zase tak nějak česko/anglický (starred ano/ne, context, action :-)), na maďarštinu a podobnou hotentótštinu jsem zatím nenarazil
- přehled kontaktů podle firem - větší lišty, dokonce funguje i jakási "setrvačnost"
- když se seznamu kontaktů odešlu SMS aplikace se ukončí - to je dobře, nebo špatně?
- stejně jako 8 spolupracuje dobře se záznamníkem PhatNotes

Výsledek: nevím, jestli update v podstatě kvůli češtině, kterou stejně moc nepotřebuji se mě vyplatí. Uvidím co za to budou chtít, tak 15 USD ještě snesu.
Marian Veselý (662)|28.9.2009 22:05
Verze 9 je oficiálně venku na stránkách výrobce.
AlešD (114)|29.9.2009 08:33
Upgrade z verze 8 stojí 10 USD.
Zdenek Malinsky (9781)|29.9.2009 17:33
Neporovnávali jste číslo verze? je to stejné jako byla ta poslední beta nebo tam dali něco jiného? Já mám 9.01 blud 2390.
AlešD (114)|29.9.2009 18:37
Ano, jedná se o verzi 9.01 build 2390
Zdenek Malinsky (9781)|29.9.2009 18:50
[quote=Zdenek Malinsky]
Dotaz: při minimalizaci programu to flákne na today PI kolečko nad spodní sys.lištu. Ale v téhle verzi se toho nemůžu zbavit, nikde v nastavení nevidím, kde se to dá vypnout. S angličtinou v předchozích verzích jsem to vždycky našel, ale v téhle a české........, že by ztraceno v překladu? Jsem slepý nebo nevidím? :mad: [/quote]Takže jsem našel dobře, ale bylo potřeba udělat SR (nebo vypnout PI? nebo obé?). Pokud by to někdo potřeboval, je to v Menu - Nástroje a nastavení - Nastavení - Pokročilé - a pak u 6. možnosti "Zapnout ikony v systému když je PI minimalizován" dát NE. Díky TheMelinovi

Musím naspat Ježíškovi o PDA s větším displejem, než je Tréo. :oops:

strojvudce (390)|30.9.2009 11:02
Taj už je tam Build 2398 (v9.01). Instalačka je o necelý MB větší. Ale nevím co je novýho. Zatím jsem objevil jen barevný schémata.
Jinak jsem vyzkoušel v9 v emulátoru WM6.5 a tam program vypadá trochu jinak. Hlavně menu, proto ty screeny ve foru na WebIs byly jiný než mám ve svém PDA (WM6.1).
Marian Veselý (662)|18.10.2009 18:10
Neví někdo proč, případně jak odstranit zvýrazněnou lištu (viz. obrázek) která je v PI od verze 8.52. Do této verze začínala obrazovka nahoře první událostí. Nyní se tam, zbrazuje zvýrazněná zelená lišta a při jakékoli změně (přidání schůzky atp.) se ještě navíc o jeden řádek posune. Takže po 5 změnách je první událost odřádkována o 2,5 hodiny dolů. Prolezl jsem celé nastavení A NIKDE NIC NENAŠEL.
Mashe (622)|4.11.2009 10:50
kdyz si zalohuju data, muzu nejak zazalohovat i to ze jsou udalosti mezi sebou provazane? jde to necim? dik
AlešD (114)|2.12.2009 12:36
Nová verze 9.10 zde
Mashe (622)|28.12.2009 13:25
jak / cim muzu udelat zalohu, tak aby to uchovalo i linkovani ke schuzkam / kontaktum, atp pls? dik
(proste po hardresetu az budu obnovovat abych to mohl obnovit komplet i s timhle)

EDIT tak zda se ze staci sprite ..
Mashe (622)|21.1.2010 01:48
prosba o radu, jak jde cas stracim prehled .. potrebuju poradit neco pouzitelneho kam lze integrovat PI9 aby byl prehledny a plne pouzitelny sevsim vsudy. aktualne testuju SPB Shell ale bud neco delam spatne, nebo je tam pouzejako druhorady

muzete pls neco poradit? dikes
trubg_ce4you (47)|4.6.2010 10:29
Zdravím...nemáte někdo víc zkušeností a nevíte: 1.jestli jde v této verzi nastavit v měsíčním přehledu kalendáře detail okna schůzek tak,aby se ukazoval automaticky a ne až po tapnutí na konkrétní den?
2.aby se ve dnech ukazoval počet ikon tolik jako schůzek?3 schuzky 3 ikony..mám tam vždy jen jednu..je to sice stejná kategorie,ale i tak bych ocenil,kdybych viděl přený počet..

díky za případné odpovědi...:yes:
Alfan (123)|7.10.2010 21:19
Dobrý den všem,

mám PI 2007 Rev 5 Build 893, používáno na HTC Kaiser.
Dá se využít i na Omnia II nebo musím nějak upgrade udělat? Pokud ano, prosím o radu, jakým způsobem nejlépe.
Mám oficiální koupenou verzi.

Děkuji

EDIT:
Již mám odpověď přímo od výrobců.
Nabízejí novou verzi s 20% slevou