Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

OperaMini-dotaz na povolení připojení k síti

xfido (5)|22.9.2009 09:54
Prosím o radu, jak nastavit, aby se Opera Mini po každé změně prohlížené stránky neptala na povolení k připojení k internetu. "Tato sada aplikací MIDlet není důvěryhodná, v tomto případě povolit?"

Nějak se mi nedaří najít radu... :-(

Díky!

HTC TyNT II (T-mobile Vario)
intent MIDlet Manager
Opera Mini 4.0, Opera Mini 5.0beta
-alf- (112)|22.9.2009 16:24
Stahni si certifikovanou (podepsanou) verzi Mini Opery, ktera se zepta jednou a zvolis si volbu "uz se nikdy neptat".
Na uvodni strance MiniOpery nedavej ke stazeni hned tu verzi, ktera se nabidne, ale vyber odkaz pro stazeni dalsich variant a tam zvol nekterou z moznosti (Verisign nebo Thawte)
xfido (5)|23.9.2009 11:15
Tak asi jsem lama, ale nemůžu žádnou tu "ověřenou" verzi najít. Ale to je fuk, stáhnul jsem si Jbed javu a v ní se opera mini 4.2 zeptá jenom jednou a pak už jede bez dotazů, navíc v tom jede o hooodně rychlejc. Mam teď ale jinej problém - ten Jbed mi při instalaci nikdy neudělá zástupce do Programů a tudíž si ho nemůžu dát do nabídky na úvodní obrazovce HTC. Neví někdo, jak dodatečně vytvořit ikonu pro program nebo zástupce do menu? Díky...

Verze JBed 20080222.3.1
-alf- (112)|23.9.2009 11:55
Ohledně stažení certifikované verze - je dostupná při stažení přímo ze zařízení, na webu přes PC ji taky nevidím.

Odkaz je potřeba vytvořit jako klasického zástupce na spouštěcí soubor Java Environmentu s parametrem identifikátoru aplikace. Pro asi nejrozšířenější Esmertec JBed je to: "\Windows\jbed.exe" -run s1_
kde windows\jbed.exe nahradíš cestou ke spouštěcímu souboru JRE dle tvé instalace a -run s1_ je spuštění midletu číslo 1, pokud máš nainstalovanou například právě a jen jednu java aplikaci, pak to bude -run s0_ a evtl. analogicky
Můžeš si přes TotalCommander zkopírovat např. zástupce na samotný Jbed, a zeditovat ho dle výše uvedeného.