Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problém synchronizace s PC Vista - centrm zařízení - WM 6.1

Cfontaine (22)|20.9.2009 11:57
Dobrý den, prosím o radu, z ničeho nic alespoň podle mě, mi přestala fungovat synchr. s PC. Zkoušel jsem odinstalovat a nainstalovat program z cd i ze stránek microsoftu, hardreset telefonu ale je to pořád stejné. Po připojení tel. se mi otevře centrum zařízení WM načte mou X1, dovolí mi prohlížet obsah zařízení,ale při pokusu o nastavení synch. vyskočí "vyskytly se potíže se zařízením, prosím odpojte a znovu připojte zařízení" To je vše, v nastavení jsem zkoušel všechno a furt nic. Předem děkuji za radu
lelouch (331)|20.9.2009 12:43
Nedal bych ruku do ohně za možnost, že nejde o to samé, co se zde paralelně řešilo u TP2. Příznaky i neochota reagovat na HR by odpovídaly...

Ono možnost, že se paměťová karta časem mírně vytřese ze slotu anebo z nějakého jiného důvodu ztratí pořádný styk na těch pidikontaktech a pak se hlásí zmatečně je zde celkem značná. A asi ne náhodou zrovna u zařízení s HW klávesnicí, kde je těch mikro-rozklapnutí a zaklapnutí hodně.

Reakce WMDC totiž odpovídá tomu, že něco pozná, ale nechová se to korektně. A karta je první kandidát - co do možnosti nějaké banální poruchy.