Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: problém synchronizace s PC Vista - centrm zařízení - WM 6.1

Nováček
    Registrace
    May 2009

Dobrý den, prosím o radu, z ničeho nic alespoň podle mě, mi přestala fungovat synchr. s PC. Zkoušel jsem odinstalovat a nainstalovat program z cd i ze stránek microsoftu, hardreset telefonu ale je to pořád stejné. Po připojení tel. se mi otevře centrum zařízení WM načte mou X1, dovolí mi prohlížet obsah zařízení,ale při pokusu o nastavení synch. vyskočí "vyskytly se potíže se zařízením, prosím odpojte a znovu připojte zařízení" To je vše, v nastavení jsem zkoušel všechno a furt nic. Předem děkuji za radu
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2008

Nedal bych ruku do ohně za možnost, že nejde o to samé, co se zde paralelně řešilo u TP2. Příznaky i neochota reagovat na HR by odpovídaly...

Ono možnost, že se paměťová karta časem mírně vytřese ze slotu anebo z nějakého jiného důvodu ztratí pořádný styk na těch pidikontaktech a pak se hlásí zmatečně je zde celkem značná. A asi ne náhodou zrovna u zařízení s HW klávesnicí, kde je těch mikro-rozklapnutí a zaklapnutí hodně.

Reakce WMDC totiž odpovídá tomu, že něco pozná, ale nechová se to korektně. A karta je první kandidát - co do možnosti nějaké banální poruchy.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Vista 64 a synchronizace n311
    Od prostah v sekci Acer
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 25-04-2009, 18:25
  2. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-11-2008, 19:05
  3. synchronizace a vista
    Od m.chlup v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 02-04-2008, 07:17