Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: Asus P750 prestal fungovat

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Zdravim,

moj Asus P750 so 128MB RAM a W6.5 zrazu prestal fungovat. Prestal reagovat na cokolvek, po Soft-resete nenabehne vobec. Ked vyberiem bateriu aspon na hodinu, potom sice nabehne, vypyta si aj PIN k telefonu ale potom zase na nic nereaguje. Podsvietenie zostava zapnute. Ked som na PDA volal z ineho telefonu, pocul som v telefone vyzvanaci ton, takze usudzujem, ze telefon je prihlaseny u operatora, ale na displeji nic - ani znamka o prichadzajucom hovore, ani vibracia ani zvonenie.
    Vie mi niekto poradit, co s tym?

S pozdravom
    mik
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Hard reset jsi zkousel?

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

ako sa robi hard-reset?
    skusal som tlacitko nahravania+joystick hore+start+softreset a nic. ziadna odozva,tma
    jedina znamka zivota je,ked pripojim nabijacku svieti na pda cervena led-ka nabijania
    mometalne uz nejde ani ked na dlhsie vyberiem baterku

Registrace
    Mar 2004

Podívej se do návodu

Doufám, že máš zazálohováno.

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

dakujem za navod.skusal som koliecko hore+reset,ale pda je stale mlkve.ani obraz ani zvuk

Registrace
    Mar 2004

Nerozumím - povedl se ten HR nebo ne?

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

na niekolky pokus sa mi podarilo pda nastartovat a zobrazila sa obrazovka so vsetkymi plug-inmi,ktore som mal predtym,takze ziadny HR nenastal.samozrejme stihol som akurat zadat pin a pda sa zaseklo opat..cize nereaguje na nic,okrem tlacitka "reset" a vybratia baterky:-)

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Hoj stalo se mi něco podobného,spadl mi telefon na zem a odrazila ze mi špatně napájená paměťdržela na svém místě ale neprpojená),po jejím následném přepájení mi vše začalo fungovat perfektně ,paměti mi pájeli v mobilmaxu.Doporučuji. :O

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

no uvolnene pamate by mohli byt dovod..vdaka za tip..uz len sa do toho mobilmax-u nejak dostat.. neviete niekto o nejakej spolocnosti,ktora je nieco podobne schopna spravit na slovensku?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Nkde jsem nenasel, tak pisu sem, po vytuhnuti systemu mi najednu nejde P750ka spustit, na baterku vubec, kdyz zapojim nabijecku, tak po chvilce zacne pouze blikat bila obrazovka asi po 6 sekundach, stale dokola. HR jsem jeste nezkousel. Poud by nekdo tusil, co se mohlo prihodit... Predem diky.

EDIT: uz to jede, nevim, cim to bylo, ale jiz se mi nekolikrat stalo, ze to uplne vytuhlo a neslo zapnout, i s tim blikanim. Mel bych zacit sanet neco noveho, kdyby mela M10ka FM radio a osvetleni pro fotak, tak bych nevahal, moc se mi libi jsou tam WM. Nehce se mi kupovat Android zarizeni..

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 18-11-2009, 21:43
  2. Prestal fungovat
    Od Garry_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 27-05-2009, 17:51
  3. prestal fungovat active sync
    Od aaischa v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 60
    Poslední příspěvek: 24-10-2006, 18:35