Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus P750 prestal fungovat

mikie_ce4you (12)|20.9.2009 00:44
Zdravim,

moj Asus P750 so 128MB RAM a W6.5 zrazu prestal fungovat. Prestal reagovat na cokolvek, po Soft-resete nenabehne vobec. Ked vyberiem bateriu aspon na hodinu, potom sice nabehne, vypyta si aj PIN k telefonu ale potom zase na nic nereaguje. Podsvietenie zostava zapnute. Ked som na PDA volal z ineho telefonu, pocul som v telefone vyzvanaci ton, takze usudzujem, ze telefon je prihlaseny u operatora, ale na displeji nic - ani znamka o prichadzajucom hovore, ani vibracia ani zvonenie.
Vie mi niekto poradit, co s tym?

S pozdravom
mik
Zdenek Malinsky (9781)|20.9.2009 09:12
Hard reset jsi zkousel?
mikie_ce4you (12)|20.9.2009 11:19
ako sa robi hard-reset?
skusal som tlacitko nahravania+joystick hore+start+softreset a nic. ziadna odozva,tma
jedina znamka zivota je,ked pripojim nabijacku svieti na pda cervena led-ka nabijania
mometalne uz nejde ani ked na dlhsie vyberiem baterku
Zdenek Malinsky (9781)|20.9.2009 11:22
Podívej se do návodu ;)

Doufám, že máš zazálohováno.
mikie_ce4you (12)|20.9.2009 12:02
dakujem za navod.skusal som koliecko hore+reset,ale pda je stale mlkve.ani obraz ani zvuk
Zdenek Malinsky (9781)|20.9.2009 12:46
Nerozumím - povedl se ten HR nebo ne?
mikie_ce4you (12)|20.9.2009 18:14
na niekolky pokus sa mi podarilo pda nastartovat a zobrazila sa obrazovka so vsetkymi plug-inmi,ktore som mal predtym,takze ziadny HR nenastal.samozrejme stihol som akurat zadat pin a pda sa zaseklo opat..cize nereaguje na nic,okrem tlacitka "reset" a vybratia baterky:-)
mehmed_ce4you (7)|22.9.2009 17:55
Hoj stalo se mi něco podobného,spadl mi telefon na zem a odrazila ze mi špatně napájená paměťdržela na svém místě ale neprpojená),po jejím následném přepájení mi vše začalo fungovat perfektně ,paměti mi pájeli v mobilmaxu.Doporučuji. :O
mikie_ce4you (12)|22.9.2009 18:01
no uvolnene pamate by mohli byt dovod..vdaka za tip..uz len sa do toho mobilmax-u nejak dostat.. neviete niekto o nejakej spolocnosti,ktora je nieco podobne schopna spravit na slovensku?
Hunter_man (213)|21.1.2011 20:38
Nkde jsem nenasel, tak pisu sem, po vytuhnuti systemu mi najednu nejde P750ka spustit, na baterku vubec, kdyz zapojim nabijecku, tak po chvilce zacne pouze blikat bila obrazovka asi po 6 sekundach, stale dokola. HR jsem jeste nezkousel. Poud by nekdo tusil, co se mohlo prihodit... Predem diky.

EDIT: uz to jede, nevim, cim to bylo, ale jiz se mi nekolikrat stalo, ze to uplne vytuhlo a neslo zapnout, i s tim blikanim. Mel bych zacit sanet neco noveho, kdyby mela M10ka FM radio a osvetleni pro fotak, tak bych nevahal, moc se mi libi jsou tam WM. Nehce se mi kupovat Android zarizeni..