Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Touch FLO Slider Editor

Mezek_ce4you (74)|16.9.2009 19:49
Zdravím, stáhl jsem si TouchFLO Slide Editor a pokusil jsem se udělat nové ikony ve spodní liště. Vytvořený CAB vše nainstaloval a dá se i odinstalovat. Až potud by bylo vše OK. Ale jeden problém mám. Pokut nenajedu na ikonu je zobrazená ta kterou jsem udělal, když ale na ni najedu zobrazí se původní stará ikona. Může někdo poradit co ještě udělat ?
Více napoví obrázky:



[color=red]EDIT : Beru spět vše ok. Moje blbost. Jen mě chybí ikonka "Programy".........[/color]



Omlouvám se za počáteční zmatky.
Zde je můj další pokus. Až na ikonu "Programy" je vše změněno.
Vypadá to zatím takto:



Kdo chce zkusit :
[code]http://rapidshare.com/files/281029486/iconSet_I.cab[/code]


Upraveno k obrazu mému., krom akcií (nepoužívám), vše změněno.



Ke stáhnutí zde:[code]http://rapidshare.com/files/284262066/Nov__slo_ka.rar[/code]

Jen hledám ještě nějáké ikonky na počasí. Zatím to ještě není co bych chtěl.
R@!s3r (80)|22.9.2009 20:59
Největší utrpení je sehnat na netu inteligentní ikony v dobré kvalitě jinak je screen ikona na ploše rozmatlaná :) :)
Mezek_ce4you (74)|24.9.2009 10:06
Chce to trpělivost a hledat, hledat a hledat....... Až je protřídím mohu sem dát ty svoje ke stažení, kde by si každý mohl vybrat podle sebe, co chce. Například hledám pěkné na počasí. :D
R@!s3r (80)|24.9.2009 14:26
Tady máš na počasí ikony co používám já snad se budou líbit.
00332431_cloud-thunderstorm_vqc2.png 00332431_Sun_256x256_aWJg.png
Phobos_ce4you (1)|8.2.2010 12:34
Ahoj, ikonky jseo paradni. Bohuzel mi nefunguje ikonka kalendare.. Porad, prosim :)
Giussica (1)|29.3.2010 17:51
Ahoj!
Tiez mam stiahnuty touchFLO slider editor. ale ked si vytvorim cab. file a nainstalujem ho na svoj HTC HD2 sa nic nestane. mam ho medzi nainstalovanymi programami ale ziadna zmena na slideri. neviete v com moze byt problem? je nutne nainstalovat este nieco okrem samotneho mnou vytvoreneho vab. programu? dakujem za pomoc