Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

xda2nbtool -problém při downgradu HT Himalaya

janmoris_ce4you (23)|16.9.2009 01:59
ahoj. HTC Himalaya, kterou mám v ruce se po naflashování wm 6.0 stala nepoužitelnou (zasekává se). Snažím se tedy o downgrade na wm5 (držím se návodu zde. Všechny postupy které jsem ale dosud našel vyžadují použití xda2nbftool jenže když jej spustím naskočí mi na cca 0,5 sekundy onen dosovský rámeček a zase se hned zavře. Nemůžu zadat potřebné příkazy když mě to pokaždé vyhodí... Dělám nějakou zjevnou chybu? díky za jakoukoliv odpověd.
NaTuRaL_ce4you (170)|16.9.2009 10:57
ohledne tech win6.1 na Himalayi pouzivam rom od sun_dream tuhle zadne i problemy - zadne zasekavani - ted nemuzu presne rict jakou rom tam mam - stale je rozbitej konektor , jink na Himalaya co mam dlohodobe odzkouseny rom nej jsou prave od sun_dream
janmoris_ce4you (23)|16.9.2009 13:50
podařilo se mi nainstalovat WM5 bez použití xda2nbftool ale projevil se stejný problém jakmile se pokusím vytočit telefonní číslo dojde k několikaminutovému záseku (stejný problém se projevil u dvou druhů wm 6.1, u 6.0 a zpětně u 5.0) -smsky lze psát i odesílat bez problémů. Každopádně ten xda2nbftool se mi rozběhnout nedaří a Himalaya je tak nepříliš požitelná.
osch (1330)|16.9.2009 15:57
Spíše bych to viděl na problém s RadioROM. Buď je špatně flešnutá, nebo si nerozumí s pozdějšíma verzema WM.
janmoris_ce4you (23)|24.9.2009 21:08
Oschi prosím, snažím se dočíst ale nerozumím jedné věci -lze přeflashovat pouze Radio ROM (předpokládám, že ano) a pokud ano, je to stejně tak, že je nutná přesná verze radio rom pro přesný typ wm zařízení? v tomto případě HTC Himalaya?
NaTuRaL_ce4you (170)|24.9.2009 21:48
tady mas Radio Rom a tady je na to navod jak ho flashnout
janmoris_ce4you (23)|24.9.2009 23:33
velmi děkuji za poskytnutý návod, úspěšně jsem přeflashoval radio rom na 1.17, provedl HR. bohužel to ale nevedlo k vyřešení problému - tzn. ve chvíli, kdy se pokusím spojit hovor dojde k k tak významnému zpomalení systemu, že to vypadá že zamrzl. ěkdy i hovor spojí (protějšku zvoní hovor) ale navzájem se neslyšíme, pokud odmítne protistrana, na horní liště zůstává ikonka zvedlého telefonu i několik minut. napdá vás posím někoho kde je zahrabán pes?