Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

popup calendar problém - WinMo6.5/EnergyROM Titanium

rriha (149)|15.9.2009 12:19
DD, na anglickém systému s Regional Settings nastavenými na česky popup calendar, který vyskočí vždy, když vybírám datum schůzky či úkolu, ukazuje jako první den týdne neděli. Ve všech ostatních dialozích je to v pořádku (první den pondělí) pouze tento jeden je špatně. Dost to plete...neví někdo, co s tím, prosím?
janox (216)|15.9.2009 13:03
Nič si z toho nerob, mne zasa v žiadnej skúšanej Energy ROM 6.5 nefungovalo pridanie pripomienky - ani v Titanium verzii a ani vo verzii s TF3D. Vždy keď som vošiel do nastavenia dňa na ktorý som to potreboval nastaviť tak zamrzol a reštart. Niekedy naozaj nechápem rozdiely medzi totožnými zariadeniami - to isté PDA, tá istá ROM a rozdielne problémy. Asi z krabice vytiahnem svoj starý Siemens vytuningovaný S55 :D
Inak to čo popisuješ sa niekde dalo nastaviť - len sa v tom pohrab. Pozrel by som to, ale po dvoch nociach a asi 10x zmena ROM som tam dal origoš a čakám na ofiko upgrade - nemám nervy a čas na experimenty - asi som už starý :?:
rriha (149)|15.9.2009 15:48
- 1.den týdne se AFAIK dá nastavit pouze v options Kalendáře - mám tam pondělí a kalendář se taky ve svých zobrazeníc podle tho chová.
- používám na today plugin PocketBreeze - taky tam mám nastaveno pndělí
- ve volbách Regional Settings mám "gregoriánský kalendář" vyšeděn, volbu prvního dne v týdn jsem tam nenašel.
- Advanced Config ani HD Tweak to neřeší
- Popup kalendář, se kterým mám problém, vypadá podobně jako skin telefonu - tj. Calendar (aplikace, která vypadá stejně, jako už ta z WM5) si pokaždé, když se vybírá datum, asi volá systémový dialog, ke kterému zatím neexistuje možnost nastavení.

Po několika nedělních ránech, která mi zkazilo vyzvánění reminderů, omylem nstavených tapnutím na nejlevější čtvereček příslušného týdne, vážně prosím o pomoc - kde totřeba hledat v registrech?:-)
rriha (149)|19.11.2009 22:37
na atualnich verzich se tento problem jiz nevyskytuje - nevim, zda je to verzi manily nebo wm, ale uz je to OK - po prenastaveni regional settings se upravi i dny v tydnu. Lze oznacit za vyresene.