Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: [WM6.1][ROM][CZE]Jirikovo Topaz Romka ver. 1.0 - první skutečně česká ROM

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

V počasí je chybka překladu v nastavení - je tam "Pouze při připojení adaarma" - je tam jedno "a" navíc.

Dále by mě zajímalo, jestli je možné upravit možnost změny nastavení podsvícení. "Vypnout podsvícení, není-li zařízení použito" je nastaveno na 10s, což mi připadá málo, proto jsem změnil na 30s, ale to se po vypnutí přístroje opět vrátí na 10s, rád bych, kdyby to drželo, co jsem nastavil, ... ale nevím, zda je to reálné.
    Jinak dobrý, používám druhý den.
    Děkuji za takovou dobrou práci a přeji úspěch v dalších vylepšeních!
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Tak jsem jsem jí chválil a už musím něco namítat :-( Když jsem si koupil HTC D2 od O2, tak jsem po chvilce zjistit, že se strašně pomalu načítá kalendář a když napíšu upomínku, tak trvá docela dost dlouho, než se uložila. Stejný problém byl i se seznamem volajících, trvalo než se zobrazil :-( Byl to důvod proč jsem risknul Hard Spl a unlock a přeinstalaci ROM. Bohužel jsem včera zjistil, že stejný problém jako byl u O2 ROM vykazuje i Jiříkovo Topaz ROM :-( Asi bude třeba trochu poladit výkon a bude to hotovo. Díky předem bylo by to dobré, bo je to jediná plně česká a dobře udělaná ROMka :wink:

Edit: Nahrál jsem HD tweak a trochu poladil výkon a zdá se, že chodí rychleji, ale bude potřeba častější restart. Jinak spokojenost (y) Ještě bych poprosil tvůrce, jestli by dodalší verze zakomponoval počasí v Třebíči (http://www.accuweather.com/world-index-forecast.asp?partner=accuweather&locCode=EUR|CZ|EZ 007|TREBIC|&u=1) :-) Díky předem

Jinak děkuji za snahu je až na pár problémků vynikající :yes:

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Ahoj,

teď jsem se vrátil z dovolené, tak až bude chvilka času. :-)

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 671
    Poslední příspěvek: 25-04-2013, 07:25
  2. Reakcí: 1635
    Poslední příspěvek: 25-04-2012, 09:47
  3. HTC Diamond 2 Topaz - Hard SPL
    Od Pavlus_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 18-06-2009, 07:36
  4. HTC TyTN (Hermes, Vario II) - WM 6.1 CZ - první česká ROM