Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Velký problém s X500

brzda111_ce4you (0)|13.9.2009 12:17
Po 2,5 letém téměř bezproblémovém používání se mi stalo toto: zapnul jsem navigaci IGO 8.Po jeho načtení se uprostřed displeje objevila tabulka "alarm city exe. nelze spustit",která po ťuknutí na ok nezmizela.Udělal jsem tedy měkký reset a při spouštění Windows Mobile 5 se objevila znovu a podní ještě jedna,že nebyl správně ukončen nějaký program.Nemůžu se dostat dál,abych odinstaloval ten program,případně přeinstaloval WM.Vyndal jsem i baterii (plně nabitou),paměťovou kartu i simku a je to pořád stejné.Prosím poraďte.Neexistuje nějaký způsob jak přeinstalovat WM nebo nějaký reset PDA?
Zdenek Malinsky (9781)|13.9.2009 12:25
Vyndání baterie způsobí jen to, jako když uděláš soft reset (měkký). Pokud tam máš nějakou aplikaci, která obsahuje safe mode (Spb Pocket Plus, SBSH iLauncher...), možná by se v nouzovém režimu povedlo něco opravit či odinstalovat. Můžeš zkusit ten soft reset několikrát opakovat.
Určitě nezálohuješ, že?

brzda111_ce4you (0)|13.9.2009 15:46
Díky zaradu,ale já se vůbec nemohl dostat do systému!Takže to,zda zálohuji nebo ne bylo jedno.
Asi 100x jsem zkoušel resetovat a po 101 se to povedlo (vrátil jsem zařízení do původního nastavení).
A už to jede jak mái!!!