Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Velký problém s X500

brzda111_ce4you
    Guest

Po 2,5 letém téměř bezproblémovém používání se mi stalo toto: zapnul jsem navigaci IGO 8.Po jeho načtení se uprostřed displeje objevila tabulka "alarm city exe. nelze spustit",která po ťuknutí na ok nezmizela.Udělal jsem tedy měkký reset a při spouštění Windows Mobile 5 se objevila znovu a podní ještě jedna,že nebyl správně ukončen nějaký program.Nemůžu se dostat dál,abych odinstaloval ten program,případně přeinstaloval WM.Vyndal jsem i baterii (plně nabitou),paměťovou kartu i simku a je to pořád stejné.Prosím poraďte.Neexistuje nějaký způsob jak přeinstalovat WM nebo nějaký reset PDA?
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Vyndání baterie způsobí jen to, jako když uděláš soft reset (měkký). Pokud tam máš nějakou aplikaci, která obsahuje safe mode (Spb Pocket Plus, SBSH iLauncher...), možná by se v nouzovém režimu povedlo něco opravit či odinstalovat. Můžeš zkusit ten soft reset několikrát opakovat.
    Určitě nezálohuješ, že?

brzda111_ce4you
    Guest

Díky zaradu,ale já se vůbec nemohl dostat do systému!Takže to,zda zálohuji nebo ne bylo jedno.
    Asi 100x jsem zkoušel resetovat a po 101 se to povedlo (vrátil jsem zařízení do původního nastavení).
    A už to jede jak mái!!!

Podobná témata

1. Velký problém s telefonováním (MDA 2)
    Od atomion_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 16-10-2006, 15:56
  2. velký problém s touchpad na hx4700
    Od iron side v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-06-2005, 18:21
  3. Velky problem s iPAQ File Store u rx3715
    Od ko@l@ v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 21-01-2005, 07:31
  4. ICQ 1.0 Beta - velky problem