Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Uprava nabidky pro prichozi hovor

fretak (265)|12.9.2009 09:48
Zdravim, jde nejak upravit nabidka, ktera se objevuje pro prichozi hovor? Jde mi hlavne o zapnuti reproduktoru. Minule jsem jel v aute, mel diamonda v drzaku a nekdo mi volal a rikal jsem si, ze by bylo bezva zapnout hlasity odposlech. Jenze jsem musel prvne hovor vzit, pak tahnout dolu pro odkryti nabidky a pak zmackou tlacitko, dost neprakticne. Nejde to nejak jinak?
htcjirka (1875)|12.9.2009 09:53
Samozrejme ze da,instalaci originalniho dialeru z Touch Pro 2,ktery jsem jiz na forum daval.Dialer z TP2 tam nema po prijmuti hovoru prave to prekryti.
Prikladam ho podruhe a naposled.Instalaci je treba provadet po SR,kdy jeste neni otevrena aplikace dialeru.Takze SR,nevstupovat do aplikace telefon,nebo mackat tlacitko se sluchatkem a instalovat rovnou jiz zminený dialer,ktery prikladam a ma i druhou vyhodu plne podporuje landcape.Stahuj ZDE
sikula05 (272)|12.9.2009 13:59
Nainstaloval jsem...ale nějak mě nefunguje mute ring...nevíte někdo,jestli se nemusí změnit nějaká hodnota v registru...resp.jaká a kde má být správně?.Díky
htcjirka (1875)|12.9.2009 14:15
S originalni rom chodi nejen na TD2 naprosto bez potizi vcetne mute ring.
sikula05 (272)|12.9.2009 14:26
ROM je rovněž originální...
htcjirka (1875)|12.9.2009 14:34
Pak nevim,kde je u tebe zakopany pes,nyni jsem to zkousel,funkce mute ring chodi.
pidot (28)|22.9.2009 08:44
Nainstaloval jsem si tento dialer, překrytí zmizelo a vše je hezky dostupné, nicméně se mi místo backspace objevil přepínač pro konferenční hovory a nemám tedy žádnou možnost jak mazat navolené čísla (např. při překlepu). Díval jsem se na screenshot z Rhodia a ten má backspace vpravo nahoře vedle navolených čísel, na Diamond2 však toto tlačítko chybí. Neví někdo jakým způsobem tam dostat tlačítko backspace - ať už nahoru nebo dolů místo přepínače konferenčních hovorů, který stejně nepoužívám? Podotýkám že používám originální ROM.
Karel123_ce4you (27)|5.10.2009 19:59
Nemohl by prosím dát někdo na rapid nebo někam jinam dialer? Na rapidu už není.
Dík