Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: Mapa rybářských revírů

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Ahoj moc bych prosil a myslím že asi nebudu sám,zda by nešel udělat nějakej program,který by ukazoval rybářské revíry.Třeba pomocí google maps a GPS,při courání po republice by to určitě ocenil každý s WM a znám jich dost.Dík a ahoj
    Michal
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Podivej se na poi.cz zdal-li tam uz neco takoveho neni, jinak vytvorit WP treba pro Ozieexporer by asi nebyl problem.

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

tak sem tam nic nenašel ops:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Tak je zcela urcite moznost to tam vytvorit a po te dale pouzivat

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

To je asi fakt ,jenže to má háček ,mapy revírů na internetu nikde nejsou a to sem fakt hledal poctivě.podle jmeného seznamu by to byla pakárna.A za další bych to asi neumněl.já to myslel spiš jako nápad pro nějakýho šikulu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od velkybeda
    Podle jmeného seznamu by to byla pakárna.
    Velký Béďo, a jak myslíš, že POI.cz vzniklo??? :bulb:

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

A vyděl jsi nikdy soupis revírů,tam je jen č. jméno a u čeho ta voda leží. Já s mapy dělat neumím, takže pro mně fakt pakárna.Z tvého příspěvku jsem pochopil že pro Teba to problém není,tak se na to vrhni.Budu Ti vděčnej a určitě i spousta dalších

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Nejsem rybář. Na stránkách Českého rybářského svazu jsem byl teď poprvé. A našel jsem: http://www.rybsvaz.cz/?page=reviry/r..._r1=&id_r1=401 (úplně dole), dále pak http://www.rybari.cz/mapy/ a také http://www.geodezie.cz/kartografie/mapy.html#vodaryby.

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

No jasan to znám ale nemá to nic společného s WM,GPS a mobilními mapamy ČR. Já myslel něco takovýhle ho ale ČR
    http://forum.garmin.sk/posledna-verzia-f110/nova-digitalna-mapa-rybarskych-revirov-slovakia-fish-t490.htm
    JO kucí Slovenský se maj

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Nechtěl jsem tím říct, že je to jednoduché. Jen že tvorba POI bodů je piplačka. Ne vždy máš pro všechno adresní seznam. Někdy odhadem hledáš, potvrzuješ si to s fotomapami a případně i ověřuješ na místě, ať už osobně, nebo přes někoho. Ne všechny kategorie, které jsou na POI.cz vznikaly jednoduše. A samozřejmě ne všechny kategorie byly kompletní od prvního vystavení na web.

V prvním linku, na který odkazuje osch je po kliknutí na daný revír k dispozici google mapa s krásně vyznačenými vodními plochami. Dohodni se s kamarády, rozdělte si práci a můžete začít.

Podobná témata

1. SK mapa pro TT5
    Od Fede v sekci TomTom
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 19-10-2006, 12:24
  2. Mapa CR
    Od zidrad v sekci Jakou si vybrat / koupit navigaci?
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 24-04-2006, 22:26
  3. mapa do MDA
    Od Martin Čihák v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 26-12-2004, 00:55
  4. Mapa ČR
    Od amer v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 10-03-2003, 14:08