Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 13 z 13

Téma: Nejlepsi kalendar podle vas?

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Ten vestavenej neni moc na prsty, ten v TouchFlo taky neni tak promakanej (napr nema week zobrazeni)...

pak zkousim SBSH CalendarTouch, docela zajimavej ale ne vzdy ma uplne svizny reakce, dal koukam na web ThumbCal, ale ten mi prijde ze ma takovej legracni font

pak jsem koukal na SPB Diary, ale to mi nepripada byt moc finger friendly...

nahodou nejake dalsi doporuceni, nejaka aplikace, kterou jsem treba prehledl? V sekci aplikace se resi jen tyhle mam dojem...
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Spb Diary není "kalandář", tedy správněji PIM aplikace, ale Today plugin, který zobrazuje na Today události kalendáře a sám o sobě fungovat nebude.

Nejlepší PIM aplikací je Pocket Informant. Pokud by nevyhovoval, můžeš kouknout i na další: Agenda Fusion, Agenda One, Agendus....

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Dekuju, divam se na ten Pocket informant, moc dotykove to nevypada, ale dle tech screenshotu to vypada mocne

Ted me zas stve u toho SBSH, ze se mi nastavil misto klasickeho wokenniho a nejde to predelat

zkousim totiz porovnavat jak moc muze chybet to, ze v nahledu pracovniho dne neoddeluje lajnama jednotlivy hodiny, coz ten wokenni umi, je pravda kdyz clovek proste zadnou schuzku nema tak je tam volne misto, ale ty lajny sou takovy krasne prehledny

Registrace
    Mar 2004

Ajaj, já zapomněl na tu jáfonní dotykovou módu :sarcastic: , no s tímhle ti teda neporadím. Já myslel, že se ptáš na nejlepší soft a ne na to, který se dá nejlépe ovládat v boxerkých rukavicích. Já to většinou ovládám přes tlačítka. Když tak můžeš vyzkoušet i verzi pro smartphone, ta je jen pro tlačítka.

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

lol "jáfonní rukavice", najs one )

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Souhlasím s tím jáfoním blázněním, nechápu k čemu to je. Podstatnější je kolik a jaké informace se dozvím, nehledě k tomu, že to ani není rychlejší ani jednodušší ... K tématu, samozřejmě Pocket Informant je nejlepší, já osobně mám propojeno s výstupem na Today plochu se SPB Diary, srovnatelný v lecčems lepší a v něčem horší je Pocket Breeze - oba dva zmiňované výborné softy nefungují na 6.5 verzích Windows Mobile, čímž je stále nepoužitelný - i v něm, jakož i v nových PPC se propadá výše zmiňované mánii, doufám, že se konečně lidi probudí .... Já osobně jsem jako ve zlém snu z těchto trendů

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Ještě se můžeš zkusit podívat na TodayAgenda. Je to sice "jen" plugin do today, ale v kombinaci se SecondToday je to super i při zapnutém TouchFlo.
    Dá se to hodně přizpůsobit a je zdarma.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Brzo by měl být Pocket Informant 9 s výrazně vylepšeným ovládáním v rukavicích
    Já používám ThumbCal, na moje potřeby mi vyhovuje.

Registrace
    Mar 2004

Na ten ThumbCal jsem si nemohl vzpomenout. Ten je designován ala Touch - právě na ovládání prsty. Potom ještě můžeš vyzkoušet Extreme Agenda nebo na handango si zadej model svého PDA a klikniu na Organization & Wellness a pak Calendar - určitě toho budeš mít na výběr spoustu. Už jen vybrat, vyzkoušet a popř. i koupit.

EDIT
    nevím, jaké jsou tvé nároky na kalenář (a úkoly či kontakty), ale pokud nezadáváš mnoho údajů do PDA, ale většinou do PC a pak syncuješ do PDA a PDA máš jen na prohlížení a upozornění, možná by postačily ty defaultní aplikace, co máš v PDA (ROM) a jen pro lepší zobrazení použít nějaký today plugin (SBSH Pocket Breeze, Spb Diary,...) - používáš li TF, musíš použít Second Today nebo Manilu.

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Jeste jednou diky vsem...

Registrace
    Mar 2004

Tak pak dej vědět, kdo vyhrál.

Obyvatel SMob Avatar uživatele Lobo_ce4you
    Registrace
    Jan 2006

Ještě mrkni na tento kalendář. Spolupracuje i s Google kalendářem a jde docela dobře ovládat prsty.

Inesoft Calendar

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Tyjo, ten inesoft vypada super, sice nema tydenni pohled ale vzhled ma moc peknej...dik!

Podobná témata

1. Nejlepsi prohlizec?
    Od niky_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-09-2009, 08:03
  2. Barevny kalendar ala Intumical nebo palm kalendar
    Od tomas.lizner v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 11-06-2008, 23:03
  3. Hledam nejlepsi Freemail pro PDA
    Od Jan Svoboda v sekci Co se jinam nevešlo