Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejlepsi kalendar podle vas?

msyogota_ce4you (10)|10.9.2009 12:32
Ten vestavenej neni moc na prsty, ten v TouchFlo taky neni tak promakanej (napr nema week zobrazeni)...

pak zkousim SBSH CalendarTouch, docela zajimavej ale ne vzdy ma uplne svizny reakce, dal koukam na web ThumbCal, ale ten mi prijde ze ma takovej legracni font :)

pak jsem koukal na SPB Diary, ale to mi nepripada byt moc finger friendly...

nahodou nejake dalsi doporuceni, nejaka aplikace, kterou jsem treba prehledl? V sekci aplikace se resi jen tyhle mam dojem...
Zdenek Malinsky (9781)|10.9.2009 13:09
Spb Diary není "kalandář", tedy správněji PIM aplikace, ale Today plugin, který zobrazuje na Today události kalendáře a sám o sobě fungovat nebude.

Nejlepší PIM aplikací je Pocket Informant. Pokud by nevyhovoval, můžeš kouknout i na další: Agenda Fusion, Agenda One, Agendus....
msyogota_ce4you (10)|10.9.2009 13:35
Dekuju, divam se na ten Pocket informant, moc dotykove to nevypada, ale dle tech screenshotu to vypada mocne :)

Ted me zas stve u toho SBSH, ze se mi nastavil misto klasickeho wokenniho a nejde to predelat :)

zkousim totiz porovnavat jak moc muze chybet to, ze v nahledu pracovniho dne neoddeluje lajnama jednotlivy hodiny, coz ten wokenni umi, je pravda kdyz clovek proste zadnou schuzku nema tak je tam volne misto, ale ty lajny sou takovy krasne prehledny :)
Zdenek Malinsky (9781)|10.9.2009 13:41
Ajaj, já zapomněl na tu jáfonní dotykovou módu :sarcastic: , no s tímhle ti teda neporadím. Já myslel, že se ptáš na nejlepší soft a ne na to, který se dá nejlépe ovládat v boxerkých rukavicích. :D Já to většinou ovládám přes tlačítka. Když tak můžeš vyzkoušet i verzi pro smartphone, ta je jen pro tlačítka. ;)
msyogota_ce4you (10)|10.9.2009 14:05
lol "jáfonní rukavice", najs one :))
RadekM_ce4you (13)|10.9.2009 18:02
Souhlasím s tím jáfoním blázněním, nechápu k čemu to je. Podstatnější je kolik a jaké informace se dozvím, nehledě k tomu, že to ani není rychlejší ani jednodušší ... K tématu, samozřejmě Pocket Informant je nejlepší, já osobně mám propojeno s výstupem na Today plochu se SPB Diary, srovnatelný v lecčems lepší a v něčem horší je Pocket Breeze - oba dva zmiňované výborné softy nefungují na 6.5 verzích Windows Mobile, čímž je stále nepoužitelný - i v něm, jakož i v nových PPC se propadá výše zmiňované mánii, doufám, že se konečně lidi probudí .... Já osobně jsem jako ve zlém snu z těchto trendů
Termiter (147)|11.9.2009 09:44
Ještě se můžeš zkusit podívat na TodayAgenda. Je to sice "jen" plugin do today, ale v kombinaci se SecondToday je to super i při zapnutém TouchFlo.
Dá se to hodně přizpůsobit a je zdarma.
Žulda_ce4you (244)|11.9.2009 09:51
Brzo by měl být Pocket Informant 9 s výrazně vylepšeným ovládáním v rukavicích :)
Já používám ThumbCal, na moje potřeby mi vyhovuje.
Zdenek Malinsky (9781)|11.9.2009 10:43
Na ten ThumbCal jsem si nemohl vzpomenout. Ten je designován ala Touch - právě na ovládání prsty. Potom ještě můžeš vyzkoušet Extreme Agenda nebo na handango si zadej model svého PDA a klikniu na Organization & Wellness a pak Calendar - určitě toho budeš mít na výběr spoustu. Už jen vybrat, vyzkoušet a popř. i koupit. ;)

EDIT
nevím, jaké jsou tvé nároky na kalenář (a úkoly či kontakty), ale pokud nezadáváš mnoho údajů do PDA, ale většinou do PC a pak syncuješ do PDA a PDA máš jen na prohlížení a upozornění, možná by postačily ty defaultní aplikace, co máš v PDA (ROM) a jen pro lepší zobrazení použít nějaký today plugin (SBSH Pocket Breeze, Spb Diary,...) - používáš li TF, musíš použít Second Today nebo Manilu.
msyogota_ce4you (10)|14.9.2009 00:32
Jeste jednou diky vsem...
Zdenek Malinsky (9781)|14.9.2009 13:27
Tak pak dej vědět, kdo vyhrál.
Lobo_ce4you (514)|15.9.2009 20:58
Ještě mrkni na tento kalendář. Spolupracuje i s Google kalendářem a jde docela dobře ovládat prsty.

Inesoft Calendar
msyogota_ce4you (10)|24.9.2009 08:40
Tyjo, ten inesoft vypada super, sice nema tydenni pohled ale vzhled ma moc peknej...dik!