Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

x500+ chybějící modul GSM po soft resetu

kayn (5)|9.9.2009 11:15
Jelikož se mi tento problém stal po určité době a nemohl jsem přijít na to, jak jsem před časy tento problém řešil, založil jsem toto téma.


Pro všechny, komu po soft-resetu vůbec nenaběhl GSM modul a při pokusu volat se objeví hláška "a wireless radio must be attached to use the phone" píšu zajímavé řešení.


Po naběhnutí MDA (při obrazovce Today): Podržte tlačítko Power + stylusem zmáčknout reset.....poté stále držte tlačítko Power, dokud se neobjeví obraz nabíhajícího systému.


Bohužel, po čase testování jsem zjistil, že ani tento způsob není plně funkční, a tak doufám, že někdo navrhne jiný způsob, jak tento problém vyřešit.

kayn (5)|15.9.2009 12:38
Sám si odpovídám :)

Problém dělá patch typu fastcall apod., který řeší prodlevu při příjmu hovoru. Stačí tento patch odinstalovat.


Odinstalujete ho v programech(Start->Settings->?Remove Programs?>....), kde se krčí pod názvem ETEN X500 GET log patch. Alepsoň je tomu tak u mého etenu.

Můj instalační sobour má název 00257943_fastcall_WxrR.cab. Nalezl jsem ho zde na fóru.
Zajímavé je, že po odinstalování si nevšímám žádné prodlevy při přijímání hovoru. Nejspíš za to může program Slide Unlock v2.04, který používám pro odemykání telefonu a zobrazování hodin, jelikož chci ušetřit smrti tlačítko Power.


Hezký den všem