Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Blokování zpráv ze sítě

detskekonto (4)|8.9.2009 21:31
Zdravím všechny uživatele tohoto fóra a pokládám zřejmě banální dotaz. Jako čerstvý majitel tohoto P750 jsem toto zařízení korektně zprovoznil se simkou O2. Bohužel se mi displeji stále objevují hlášení operátora s podtitulem Zprávy ze sítě. Nenašel jsem v telefonu možnost, jak tyto zprávy blokovat (zrušit). Proto budu velmi rád, pokud mi někdo bude moci poradit. Předem děkuji.
kerberos.dog (3)|9.9.2009 14:30
Bud zdrav.Nevim jak je to u P750 ale u P535 je to v Nastaveni->Telefon->a v dolni liste jako posledni polozka jsou "Kanaly". Staci jen de-aktivovat "mobilni vysilani SMS".Snad to pujde,hodne stesti :)
detskekonto (4)|9.9.2009 21:03
Díky za info. Vyzkoušel jsem a vypadá to, že mám konečně klid. Už jsem byl z těch neustálých zpráv celý jalový a operátor mi sdělil, že mám zakázat "použití buňky", což jsem v mobilu nenašel. Takže, ještě jednou díky......
Zdenek Malinsky (9781)|11.9.2009 14:55
trochu OT

O jaké zprávy jde a jaký operátor? To je něco placeného nebo nějaký reklamní SPAM? Vzpomínám si, že kdysi na SE mobilech něco podobného bylo, ale nikdy mi to nefungovalo. Ne, že bych byl milovník SPAMu, ale rád bych to alespoň jednou zkusil.

/trochu OT