Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jednoduše o novych verzi TouchFlo

aRTies89 (4)|8.9.2009 15:49
Zdravim,jsem stastny majitel htc touch hd,nicmene jsem uplne mimo co se tyce verzi touchflo,nevim ani jakkou mam verzi resp.nevim kde to zjistit,aale co vim,ze je to nejaka stara verze nema ani poradnej kalendar.Cili chtel bych nejakou lepsi,novejsi,ale problm je,ze jsem prohledal fakt vsechno a nasel jsem toho fakt plno,ale nevim si s tim rady,nevim jak to tam nabusit,nastavit atd...Prosim budte hodny a poradte jak nato.Chtel bych neco stabilniho a rychlyho a pokud mozno s cestinou.Moc diky.
Mezek_ce4you (74)|8.9.2009 16:53
Verze je napsaná hned zde :



Jinak asi jiná verze je s jinýma ROMkama. A jako samostatně pravděpodobně nejde nainstalovat (změnit).
Nevím, víc jsem se o to nezajímal. Místo defaultního kalendáře mám Pocket Informant.
aRTies89 (4)|8.9.2009 17:01
tak to mám úplně stejnopu verzi touchflo a s tema Romkama by to bylo jak??Díky
Mezek_ce4you (74)|8.9.2009 17:10
Bohužel neporadím jak na to. Sám používám nejnovější oficialní romku viz podpis. A nic mě nenutí to měnit.
Jinak více info zde . Pokut něco funguje nešťourám do toho. :D Jinak "bible" pro HD je zde . Pokut to nestačí pohledej zde na foru.
Pokut by jsi chtěl změnit jiný kalendář, než ten co je, tak zde je návod.
Edit: ještě jsem našel rady zde
aRTies89 (4)|9.9.2009 11:32
Zdravim,jeste dotazek,stahl jsem si nejaky ikonky pro Taskbar,ale premenili se mi pouze baterie,ktera ukazuje procentualni stav,coz sem chtel,ale ostatni stale puvodni,nema se to jeste nejak nastavit nebo nemate nejaky zaruceny typ jaky Taskbary??Diky
Mezek_ce4you (74)|9.9.2009 11:37
Koukal jsi tady ?
aRTies89 (4)|9.9.2009 11:48
Jo omlouvam se,jak jsem to dopsal,tak jsem to projel a nasel jsem to taky fakt sorry a dotaz,kterej sem fakt nenasel,jak zmenithlavni orazovku Dnes,tzn. zmenit policka rychly volby,abych tam nemel kalendar a seznam hovoru,ale treba neco jinyho a dole na liste je Telefon a vedle Programy a ty zmenit taky jestli to jde teda??
hafush (136)|17.9.2009 17:02
Opět je třeba rozlišovat:
1. To co teď máš na displeji (hodiny a kalendář) není normální obrazovka HOME , ale základní obrazovka TF3D.
2. TF3D lze vypnout a používat standartní obrazovku HOME,na které si můžeš zobrazit jakýkoli home plugin z jakéhokoli programu,který máš nainstalovaný. Já používám fantastický Resco contact manager2.
3. Pokud se ti líbí TF3D,tak existují různé témata,kterými se dá přizpůsobit a změnit.