Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 15

Téma: Vypadavani hovoru

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Jiz delsi dobu pozoruji ze mi nekolikrat denne spadne hovor a to i kdyz volam ja nebo jsem volany mate nekdo podobny problem - lze jej nejak resit?
    HTC Touch HD | ROM: Miri WM 6.5 | 26.2:: | RADIO:1.14.25.24
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Jednou z možností jsou odstávající uši v kombinaci s aktivním dotykovým displejem, neboli ukončíš si ten hovor sám uchem.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Ne tim to neni - mam aktivovane zhasinani obrazovky. Dela mi to i pri hlasitem hovoru.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Možná stačí přehrát jinou verzi RADIA,měl jsem podobný problém na rom Laurentius 3.55,vyzkoušel jsem všechny radia a nakonec jsem zůstal u 1.12+rilphone 1.12, šlape jak hodinky.Za pokus to stojí.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Ok diky - pokud prehraji radio musim delat HR - mate nekdo typ na nejaky zalohovaci funkcni program ktery funguje s WM 6,5 SPB backup mi totiz po vytvoreni zalohy znepristupnil kartu - nejsem si tedy jist jestli je tento spoehlivy - proste nechce se mi to vse preinstalovavat. Jinak ma tento problem jeste nekdo s timto radiem? RADIO:1.14.25.24

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Po flešnutí Radia nemusíš dělat HR,to si udělá samo jenom SR. S WM romkou ti to nic neudělá.Já na zálohu používám taky SPB Backup a zatím žádný problém.

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

to: Šeba
    S rádiem 1.14.25.24 jsem nebyl spokojen nikdy (pořád něco - někdy nešlo). Používám 1.13+rilphone 1.13 a je klid.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Tak vsem dekuji - prehral jsem na 1.13 nekolikrat jsem odzkousel a zatim se to jevi dobre.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Ahj. Tomsofte, co přesně dělá ten Rilphone k rádiu? Dodnes jsem to moc nepochopil. Díky za vysvětlení.

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Ahoj Oschi,
    upřímě, vždy to instaluju a mělo by to vylepšovat samotnou komunikaci mezi hardware (GPS, BT, WiFi, GSM) a Operačním systémem (ovladači).
    Diskuze ba XDA je ZDE nebo ZDE

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Nikdy jsem to nezkousel, ale nekdy to zkusit chci. Nicmene se nabizi otazka "melo by" nebo fakt "zlepsuje"? Jinak co se tyka radia 1.14 mam ho tam v ramci duttyho romky a nikdy jsem s nim nejak problemy nemel...nebo o tom nevim Rozdil mezi 1.13 jsem nejak nezpozoroval...zkus mi pls popsat nejak rozdily, abych to mohl take zkusit vypozorovat dik

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Tak po par dnech testovani toto zjisteni - nahral jsem 1,13 + Rilphone - hovory padaji take ale podstatne mene stalo se mi to jen dvakrat( tomu vubec nerozumim), denne cca 20hovoru. Co se v kazdem pripade zmenilo je gps - bezproblemu se chyta i v mistnostech a to okamzite. to predtim takto neslo.Dalsi zmeny jsem zatim nevypozoroval.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

Mam problem, tiez mi padali hovori, tak som to flesoval na radio 12... a teraz mi to nejde prehrat spat, vypisuje mi chybu 00058002 ? neviete poradiť?
    edit: telefon mam security unlock
    edit 2:tak sa mi to podarilo, dal som este raz se.unlock a soft reset, ale teras mam zas inny problém:
    - nahral som najnovšiu enegi rom starndart. A nastal problem, pouzivam O2 sk, mam v tel sim O2 a nechce mi ani za .. najst siet o2 Zadaval som ju aj manuálne a stále mi svieti ikona romingu a siet t - mobile. Skusal som rozne radia a stale to iste. Neviete pomoct, please

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

Ak mam tel. v bot menu security unlocked, ako ho dostanem do povodneho stavu(spat zamknem), potrebujem ho dat reklamovat.A nechcem aby mi nato prisli.

lol lol je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2009

hmm, taky potřebuju reklamovat HD a taky mám Sec. Unlocked v bootu a nevím jak to dát pryč. Psal jsem i na XDA a zatím žádná odpověď. Víš jak na to?

Podobná témata

1. Vypadávání sítě
    Od cambel v sekci Mio
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-01-2008, 09:03
  2. vypadávání GPS signálu
    Od xpeldax v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 09-04-2007, 21:48
  3. Vypadávání ROM paměti u n50.
    Od Peterbilt_ce4you v sekci Acer