Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Attachment v e-maile

pufo_ce4you (113)|28.7.2004 01:26
Ked chcem pridat nejaky subor do e-mailu v Loox-e 610 (PPC2003), klient mi hlasi:
Message attachment cannot be added. Check to make sure the correct storage card is in the device. If your device stores attachments on a storage card, you must insert a storage card to add any files to messages.

Neviete co s tym? Nemam nastavene ukladanie priloh na kartu.

Dik
pufo_ce4you (113)|29.7.2004 09:54
Nikto?
Pavel Koza (4761)|29.7.2004 10:47
Zadal jsem do Google, na 4 ruznych forech jsem nasel ten samy problem a na vsech bylo stejne reseni - HW reset. Nikdo nevi proc se tak deje, ale nic jineho nikdo nevymyslel...
pufo_ce4you (113)|29.7.2004 10:53
OK, dik, tak ja to skusim, ale moc sa mi do toho nechce :(
pufo_ce4you (113)|29.7.2004 11:49
Super, HW reset pomohol. Obaval som sa, po full obnoveni zalohy sa problem zopakuje, ale nie je tomu tak. Uz mi funguju aj prilohy. Vdaka :)
ipf (2136)|2.11.2004 07:07
[QUOTE="pufo"]Ked chcem pridat nejaky subor do e-mailu v Loox-e 610 (PPC2003), klient mi hlasi:
Message attachment cannot be added. Check to make sure the correct storage card is in the device. If your device stores attachments on a storage card, you must insert a storage card to add any files to messages.

Neviete co s tym? Nemam nastavene ukladanie priloh na kartu.

Dik[/QUOTE]

A mám stejný problém na hx4700 a odpověď:
[QUOTE="Pavel Koza"]Zadal jsem do Google, na 4 ruznych forech jsem nasel ten samy problem a na vsech bylo stejne reseni - HW reset. Nikdo nevi proc se tak deje, ale nic jineho nikdo nevymyslel...[/QUOTE]mne nepotěšila.
Má někdo stejnou zkušenost, s tím, že problém vyřešil jinak než pomocí HáeR?

(HR a full restore nepomohlo).
beecher (9270)|2.11.2004 08:26
Mne napada, neni problem v tom, ze behem prijmu e-mailu nebyla dostupna ta karta, na kterou se ukladaly ty zpravy (pripadne psala nova zprava s attachmentem)?
ipf (2136)|2.11.2004 08:37
[QUOTE="beecher"]Mne napada, neni problem v tom, ze behem prijmu e-mailu nebyla dostupna ta karta, na kterou se ukladaly ty zpravy (pripadne psala nova zprava s attachmentem)?[/QUOTE]

Zprávy přichází normálně, i s přílohami. Problém je pouze při odesílání, kdy nejde přílohu připojit. Pokus HáeR a FULL RESTORE, který pomohl kolegovi (viz. výše) mi problém neodstranil. Pokusil jsem se i zkopírovat připojovaný soubor do obou míst (iPAQ STORE i SD), ale také nepomohlo. Spíš si myslím, že problém bude někde v definici cesty, takže systém se vybraný soubor snaží hledat někde jinde (zřejmě to bude chtít HáeR a následný pokus s přesouváním složek).
beecher (9270)|2.11.2004 08:46
OK, Booh vi, Booh nasel... :D (tim je mysleno Google, ne ja...)
http://pdaphonehome.com/forums/showthread/t-35335.html
Opatrne je tam nejake sahnuti do registry...

Pro ty co nevladnou anglictinou:
1. Otevrit nejaky Registry Editor na PPC
2. Najit HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Inbox\Attachments
3. Dat editaci hodnoty pro polozku AttsDir a pridat na zacatek jeji hodnoty 'x' (pro bezpeci, ze by to nezafungovalo)
4. Dat editaci hodnoty pro polozku Moving a pridat na zacatek jeji hodnoty 'x' (pro bezpeci, ze by to nezafungovalo)
5. Zavrit registry editor
6. Softreset
Voila! Melo by to fungovat...
ipf (2136)|2.11.2004 10:38
[QUOTE="beecher"]OK, Booh vi, Booh nasel... :D (tim je mysleno Google, ne ja...)
http://pdaphonehome.com/forums/showthread/t-35335.html
Opatrne je tam nejake sahnuti do registry...

Pro ty co nevladnou anglictinou:
1. Otevrit nejaky Registry Editor na PPC
2. Najit HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Inbox\Attachments
3. Dat editaci hodnoty pro polozku AttsDir a pridat na zacatek jeji hodnoty 'x' (pro bezpeci, ze by to nezafungovalo)
4. Dat editaci hodnoty pro polozku Moving a pridat na zacatek jeji hodnoty 'x' (pro bezpeci, ze by to nezafungovalo)
5. Zavrit registry editor
6. Softreset
Voila! Melo by to fungovat...
[/QUOTE]
Vyzkoušeno - nepomohlo. :(
beecher (9270)|2.11.2004 14:36
F*ck...
yasmeene2 (794)|15.3.2005 01:07
já to řeším (pokud to nejni už nějak zamlčeno) stáhnutím dbExploreru (nebo free exedenův databázový program) a v něm smažu databázy s názvem pmailAttachs a už to jede jak má