Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Přemapování volume UP/down

rriha (149)|7.9.2009 11:44
Prosím, jde %subj% přiřadit jinou funkci? na hlasitost používám aplikaci se správou profilů a tato tlačítka bych rád používal jako UP/DOWN pro listování - jde to nějak? registry? Dík
Chrono Leggionaire (187)|7.9.2009 13:24
http://smartmania.mobilmania.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=14964



funguje i u TP2
rriha (149)|7.9.2009 13:43
Mně bohužel ta aplikace nefunguje, po spuštění se dvojklik na tlačítku povedl jen jednou - mám WM 6.5, tak možná proto? ...ale díky za tip, ve vlákně na smartmanii se psalo o AE Button - to by se mi líbilo snad ještě víc (dovoluje přes grafický interface zvolit přemapování více kláves přesně jak kdo chce) , ale nepíšou nic o kompatibilitě s WM 6.5 - zkoušel to někdo?
osch (1330)|7.9.2009 14:21
AE Button na WM6.5 používám bez potíží k přemapování HW tlačítka Back (šipka doleva) na AltTab.
Chrono Leggionaire (187)|7.9.2009 14:53
Je pravda, že jsem to testoval jen několik minut, ale vše fungovalo korektně. Zkoušel jsem to na WM 6.5
rriha (149)|7.9.2009 15:00
omluva, poté, co jsem si nainstaloval ten prográmek přes cab ze stránky autora, tak mi to funguje taky....
... to ale nic nemění na tom, že by asi každý raději používal ten AE Button, který remap kláves řeší aspoň podle toho, co se na jeho webu píše, komplexněji...
- tak po nějaké době zkoušení: VolDpad funguje v pohodě, AE Button taky, má víc funkcí, požere asi víc zdrojů - pokud jde jen o Up/Down, stačí to první, pokud chce člověk víc, AE Button mu to splní.