Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM 6.5 start menu - náhrada

rriha (149)|7.9.2009 11:41
Dobrý den,
po pár experimentech jsem nainstaloval EnergyROM bez manily, naprostá spokojenost, jen - to nové startmenu mi nevyhovuje. Líbilo se mi to manilové od HTC - je možno ho nějak vyextrahovat a doinstalovat, nebo nevíte o nějaké ovladatelnější a editovatelnější náhradě? Zkoušel jsem toto téma chvíli googlovat, ale moc mne to neposunulo....dík
Surgical (2364)|7.9.2009 15:11
No, start menu není otázka jenom Manily/ne Manily ale taky OS (romky). Pokud máš na mysli nabídku start WM 6.5, tak ta je skutečně jiná, než u WM 6.1 nebo starších, je to jeden ze "zásadních" rysů, kterými se mj. z hlediska uživatele tyto OS liší :)
Nicméně zkus kouknout na: http://pocketnow.com/tweaks-hacks/disabling-the-new-start-menu-on-diamond2-touch-pro2
event. pohledat na xdevu, nemám tvoje zařízení a tak neznám ani tvoji romku.
Jeden z threadů, který se tím zabývá he třeba http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=3592656#post3592656
rriha (149)|7.9.2009 15:23
náhrada WM6.5kového menu (dočetl jsem se, že to je "fičura":-) starým pre 6.5kovým menu (což nabízí Tebou linkovaná stránka) není to, co chci - staré startmenu má omezený počet položek a není "finger-friendly". Osobně si neumím zvyknout na tu WM6.5kovou "fičuru", která se ani nedá pořádně editovat (možnosti editace jsem googloval relativně pečlivě). Chtěl bych právě to HTCčkové menu, tj. to, na co je na pocketnow návod na odstranění: mně se ten HTC replacement líbil - na pocketnow je obrázek: nabídka start nejdřív zobrazí dlaždice, kam jde přidávat vlastní nejpoužívanější aplikace a zorganizovat si to, po stisknutí "All Programs" se udělají menší, abecedně uspořádané dlaždice se všemi programy - to by mi naprosto vyhovovalo, ale mám ROMku bez manily, tak mne zajímalo, jestli toto někdo nevyextrahoval - na XDAdev jsem to nenašel a ani jinde na webu jsem neobjevil nic rozumného na práci se startmenu...a když už na jeho spouštění mám hardwarovou klávesu, tak bych rád, aby mi k něčemu bylo:-)
prosím: má/umí někdo vyextrahovat HTC startmenu jako samost. aplikaci?