Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nastaveni TouchFlo 3D kontaktu misto WM kontaktu na levou softkey - postup

fretak (265)|5.9.2009 22:37
Zdravim, pokud chcete zmenit levou softkey TouchFlo 3D na Kontakty, muzete k tomu pouzit treba HD Tweaker ci modifikovany program Softkey pro Diamonda (download zde: http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=143605&d=1231211469). Problem je ovsem to, ze se zde nastavi klasicke WM kontakty a nikoliv podstatne sympatictejsi vzhled kontaktu z TouchFlo 3D :no:

Pokud vas to rozciluje, jako me, zde je reseni, jak to zmenit :yes:

- V registrech vlezte do HKLM/Software/HTC/Manila
- do HomeLSKPath doplnte \Windows\Manila.exe
- do HomeLSKarguments doplnte toto: --switchtopage Manila://people/browserlayer/?.page
- eventualne editujte HomeLSKText. To je nazev tlacitka.

A to je vse.

Vystrachal jsem to odsud: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=4387522, tak se to snad bude nekomu hodit.

scrollbol (42)|6.9.2009 10:55
Objevil jsi Ameriku,gratuluji.
tomsoft (2734)|6.9.2009 11:30
to: scrollbol
:D :D :D :D :D
fretak (265)|6.9.2009 12:27
[quote=scrollbol]Objevil jsi Ameriku,gratuluji.[/quote]

Tak dobre, priste si takove veci necham jen pro sebe.

Uz jsi pokojeny? Blahopreji.

tomsoft (2734)|6.9.2009 12:38
to: niky
Ale néééé...
Jsem si jist, že to tak "scrollbol" nemyslel. Ono je toho spousta co někteří uživatelé (včetně me) považují za jasné, jednoduché a obecně známé.
Zase naopak pro jiné uživatele to mohlo být přínosné a určitě se jim to hodilo.
Osobně bych to asi tady ani nedával, protože bych si myslel, že to už všichní ví, ale to neznamená že opravdu všichni.
Určitě a doufám, že nebudu sám, když tady něco dalšího od Tebe nebo kohokoli přibude :yes:
osch (1330)|6.9.2009 12:42
to Scrollbol: Neni potřeba takové řeči. To že tuto úpravu znáš ty plus sto lidí neznamená, že další tisíce ji za pár dnů, mesíců či let nebudou hledat a potřebovat. A díky takovým kecům, si ji pro příště Niki nechá pro sebe. Co tím dokážeš?

to Niki: Nenech se odradit a o své poznatky, i když pro některé zdejší borce jde o "Ameriku", se do budoucna poděl. Nebýt takových jako ty, je zdejší znalostní databáze poloviční.
fretak (265)|6.9.2009 13:16
Osobne jsem si jist, ze to scrollbol myslel presne tak, jak napsal.

Nevim, jak vsem ostatnim, ale ja vubec nedoufal, ze nekde bude navod, jak zamenit standardni WM kontakty za kontakty TouchFlo3D, protoze je to relativne zbytecna vec (kontakty jako kontakty). Proto jsem nehledal zde, na ceskem foru (kde to imho neni), ale rovnou na xda developers a kdy jsem to nahodou nasel, rozhodl se to napsal i pro ostatni, s dostatecnymi klicovymi slovy, aby to mohli vyhledat. A pak mi nekdo napise, "woe, objevils ameriku, ha ha ha".
eiffeltom (31)|7.9.2009 21:52
ja jsem o tehle uprave nemel tuseni
me to potesilo , predelal jsem si to a libi se mi to

diky :yes:
pulpan_ce4you (14)|21.10.2009 12:44
ahoj, také jsem o tom neměl ani potuchy, díky moc za návod( měl jsem diamond1 v loňském roce a teď mam asi týden diamond2, tak se s ním teprve zžívám.Ještě jednou díky