Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

N560 + nový display

Baltazarek (121)|5.9.2009 12:59
Ahoj, vcera jsem si v autobuse rozsedl display na svém n560. Nevite nekdo kde a za kolik koupit novy, pripadne jaky je tam typ a jak je slozita vymena ? Diky moc
mcm59 (47)|6.9.2009 00:18
Já ho sehnal tady v tom obchodu Cena byla 1280Kč, ale momentálně ho nemaj.
Nebo v zahraničí. Označení: TD035STEE1
mcm59 (47)|10.9.2009 10:35
Kdyby to nešlo opravit, tak bych ten zbytek koupil. Tedy pokud je funkční deska.
zuzkys (356)|11.9.2009 01:21
Na Aukru se pořád displeje na n560 prodávají, ale za kolik nevím. Teď nemám čas to hledat přesně.
Michael99 (32)|8.10.2009 15:25
Tak po necelých třech týdnech od objednání nového displeje na mojí n560 mi dnes dorazil a já se jej jal vyměnit. Vše proběhlo hladce, bez větších problémů, pdáčko jsem smontoval dohromady a vložil baterii.....mé nadšení z toho, že po více jak měsíci a půl budu mít svého siemense zase funkčního mě opustilo ve chvíli kdy jsem jej zapnul...Displej je pouze bílý, nezobrazí nic, prostě jen bíle svítí. nechápu čím to je, protože jak jsem si přečetl zde:
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=32396
může se jednat o typ displeje který není kompatibilní s mým zařízením...jenže háček je v tom, že já objednal přesně ten, co sem tam měl (zezadu displeje na štítku je jeho označení - TD035STEE1....i když na ebayi jsem viděl ještě jeden typ.
Netušíte v čem je problém?:( Deska podle mě vadná není, protože než jsem prasklý displej vyndal, částečně ještě ukazoval (sice jen v jednom rohu ale ukazoval), navíc praknul v místě kde je baterie, takže teoreticky deska ani zasáhnutá nebyla... Budu vděčný za každou radu.
oltcit (1098)|8.10.2009 15:29
budes mat len spatne zamacknuty konektor,ktorym sa pripaja displej k motherboardu,aj mne sa to parkrat stalo,ked som rozoberal Looxa..:D
Michael99 (32)|8.10.2009 22:12
Díky za tip...ale mě konektor sedí naprosto perfektně..zkoušek jsem ho domacknout, zahýbat s ním, všechno možný a žádná změna..a když připojím ten prasklý tak se aspoň sem tam udělá nějaký barevný proužek..u toho novýho displeje ani náznak.

Necituj předchozí příspěvěk. Zbytečná citace smazána. admin
Vojtěch Barták (180)|20.10.2009 15:34
Takže, co se bílého displeje týče, podíval bych se sem, řešilo se to tu. Souhlasím s kolegou, jde o špatný kontakt mezi MB a displejem, respektive kontektorem. Stačí ho vypodložit (pokud možno něčím nevodivým).
Michael99 (32)|23.10.2009 13:52
Dovolím si nesouhlasit.....a to z jediného důvodu...nechal sem displej z ebaye být a začal pátrat jestli se nedá sehnat někde v Praze, kde bych ho před samotnou koupí odzkoušel přpojením k ménu PDA (abych předešel tomu, koupím další displej a nakonec bude vadná deska)...podařilo se mi jeden sehnat a ten po připojení k desce okamžitě fungoval...Pravděpodobně jsem v prvním případě narazil na špatný kus nebo nekompatibilní s mým PDA...
Vojtěch Barták (180)|23.10.2009 15:13
Nevylučuju, je to možné. Já jsem měl looxe rozebraného do posledního šroubku, párkrát jsem i něco pájel na desce (myslím že zvuk), a vždycky byl po sestavení problém s bílým displejem. A jak říkám, stačilo vypodložit konektor, protože nedoléhal. Displej jsem měnil 2x, pokaždé to samé. Pokud doléhá, samozřejmě se to neděje. (Původní displej taky fungoval bez vypodložení). No, držím palce aby fungoval. :)