Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

|MANILA v. 2.5, 2.6| Doplnění češtiny do TF3D

osch (1330)|4.9.2009 10:47
Ahj. Pokud jste tak jako já nedočkaví na novou verzi Manily, pak jste již určitě na svém Touch HD vyzkoušeli MiRiho testovací WM 6.5 ROM :: MANILA 2.5. Jde sice o verzi testovací a ani samotná Manila ještě není zcela odladěná pro běžné použití, ale mě osobně natolik nadchla, že jsem si ji už nechal a zpět na Manilu 2.1. už nepřejdu.
Co mne však mrzelo byla ne zcela přeložená karta HOME, diky čemuž byla tato karta plná znaků IDS_XXX_XXX. Dal jsem si tu práci a pro sebe jsem si daný manila soubor doplnil. A jelikož to funguje, tak se o něj chci podělit.

Tedy. Postup je jednoduchý. Ve složce Windows v zařízení najděte soubor [color=green]15739b59_manila[/color] a zazálohujte si ho. Poté si zde stáhněte soubor doplněný a pomocí Pocket Total Comanderu ho nakopírujte do složky Windows (v zařízení). Pak už jen stačí provést SR, nebo restart Manily (pomocí vypnutí a následného zapnutí TF3D v nastavení obrazovky Today).

Testováno na HTC Touch HD s ROM Miri WM 6.5 23017 :: MANILA 2.5 :: REV 7.1
osch (1330)|4.9.2009 10:56
Pokud budu mít jen trošku času, sem umístím i doplnění češtiny pro další karty Manily 2.5 (2.6).