Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TouchFLO 3D v2.6

B.D. (37)|3.9.2009 13:56
Zdravim

Máte někdo zkušenosti s updatem HTC TouchFLO 3D na verzi v2.6 (WVGA) na oficiálnim frimware s WM6.1?

Diky

Bohdan
Xfantasy (184)|3.9.2009 16:24
Tak informace by zajímavé byly.Taky mne lákají možnosti zobrazení na home plunginu.
Ale nevím jestli to půjde doinstalovat.Na XDA foru vidím jen novou manilu implentovanou u win 6.5
Což je škoda,protože nevím co mi přinesou nové win,ale osobně mohu říci že mi uspůsobením ikon nevyhovují.
NaTuRaL_ce4you (170)|3.9.2009 16:55
ze zacatku jsem si na to taky nemohl zvyknout * docela mi prijde i ted hodne dobra werze 23037 obzvlaste ten [color=blue]START[/color] ohledne ovladani jednou rukou nez tapat druhou rukou na [color=blue]START[/color] v vlevo nahore
Xfantasy (184)|3.9.2009 23:01
Jak říkám,dokud někdo neupraví řazení ikon do řádku,nechci WM6.5 ani vidět. Je přirozené číst z leva do prava v jednom řádku.Hledání té správné ikony systémem cikcak je natolik šílený,že se divím že někomu vyhovuje.

Jinak manilu 2.6 bych skutečně uvítal.Snad se najde někdo kdo vytvoří instalačku.
B.D. (37)|4.9.2009 14:04
Zatim se mi nechce přijít o záruku tak s neoficiálníma romkama nepracuju. Bylo by skvělý kdyby byl nějaký update pro WM6.1. I když příští měsíc by pro D2 měl vyjít nový frimware s WM6.5 a tam to už budene asi vložený :-)

B
NaTuRaL_ce4you (170)|4.9.2009 14:12
jinak jsem ted asi na 3-ti klik nasel utilitu na opravu toho zobrazeni TU
fretak (265)|4.9.2009 19:18
[quote=Xfantasy]Jak říkám,dokud někdo neupraví řazení ikon do řádku,nechci WM6.5 ani vidět. Je přirozené číst z leva do prava v jednom řádku.Hledání té správné ikony systémem cikcak je natolik šílený,že se divím že někomu vyhovuje.

Jinak manilu 2.6 bych skutečně uvítal.Snad se najde někdo kdo vytvoří instalačku.[/quote]

Ono to cickac cteni ikon je docela prirozene, kdyz si predstavis ty "sestiuhelnikove platy" kolem tech ikon.
Xfantasy (184)|4.9.2009 21:38
No,asi mi nezbyde nic jiného než si na to zvyknout.Ale uvidím co mi vlastně wm 6.5 dokáže přinýst.Z 98% používám mobil z prostředí TouchFlo které mi nabídne vše co potřebuji.