Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

T-Mobile MDA compact V - hard reset

Fány_oldd (73)|2.9.2009 21:43
Prosím o radu, jak na hard reset u compactu V. Nějak jsem to tady nenašel a v příručce je to nějak divně popsaný:
1. Při vypnutém zařízení MDA Compact V stiskněte a přidržte tlačítka Zvýšit hlasitost a Snížit hlasitost a a potom špičkou pera stiskněte tlačítko Power.
2. Nadále držte stisknutá tlačítka Zvýšit hlasitost a Snížit hlasitost, dokud se na obrazovce nezobrazí tato zpráva:...
Jestli je tlačítko Power to tlačítko nahoře, jakože by asi mělo být, tak proč bych měl do něj píchat perem? A kdo má cV a mrkne na to, tak vidí, že by to ani nešlo.
Díky moc za rady, kromě těch, jak to udělat v nastavení. To znám ;-)
Xfantasy (184)|2.9.2009 22:04
Tak to bude asi špatně přeložený.Standartně se drží obě hlasitosti a stylusem se zmáčkne tlačítko RESET.Pak to má najet do menu kde to píše hlášku že + hlasitostí se Smažou data nebo jinym tlačítkem se menu opustí.


Jinak položka na HR má být i ve Windows - ClearStorage kde se zadá kód 1234 a potvrdí
Fány_oldd (73)|2.9.2009 22:12
Jo, je to špatnej překlad. 1) Telefon nemá být vypnutý 2) Je to opravdu tak, že se podrží tlačítko na snížení + zvýšení hlasitosti a bodne do resetu. Potom se zobrazí: This operation will delete all your personal data, and reset all settings to manufacturer default. Press VolUp to restore manufacturer default, or press other keys to cancel.
htcjirka (1875)|2.9.2009 22:24
Jde to i z vypnuteho telefonu.
Fány_oldd (73)|2.9.2009 22:50
Zkoušel jsem to a nešlo, zatím co ze zapnutého to šlo hned. Tím nechci říct, že to z toho vypnutého jít nemá, ale mě to prostě nejde.