Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Bud neni podepsany duveryhodnym certifikatem nebo jednu z jeho soucasti nelze najit

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Dobrý den,
    opět mám nějaký problém a tentokrát je to zlé, softwarová mrtvice !
    Nainstaloval jsem si SkyBook, abych mohl odesílat foto na Facebook.
    Při vytváření složky na fota na Facebooku to najednou spadlo, tak jsem to znovu spustil a WM na mne vysypal hlášku:

Soubor ....exe nelze otevrit. Bud neni podepsany duveryhodnym certifikatem nebo jednu z jeho soucasti nelze najit.

Řekl jsem si, že odinstaluji a bude vše v pořádku, ale pak jsem zjistil , že to nejde u cca 50 % programů, všechny mají nepřiřazenou ikonu a nefunguji, vyhazují stejnou hlášku !

Zkusil jsem odinstalovat tedy Skybook a vypnout mobil. Nic. Vypadá to, že můžu vše instalovat od začátku a to mě dosti ubíjí, protože toho tam mám hodně a zálohu jsem dělal jen při začátku používání .
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Již jsem na to přišel !!!!!
    Měl jsem připojen mobil do pc a udělal instal, jenže Skybook si při instalaci vytvořil vlastní novou složku s názvem Storage Card a původní Storage Card přejmenoval na číslo 2, čímž programy měly špatnou cestu na umístění. Takže jsem to odinstaloval a SD kartu ( neboli Storage Card ) jsem zase přejmenoval bez čísla 2 !!!
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Problém s podepsáním důvěryhodným certifikátem
    Od nounejm v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-04-2008, 09:52
  2. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 09-09-2007, 08:53
  3. program není digitálně podepsán důvěryhodným certifikátem
    Od witanek v sekci + Soubory & Paměťová média
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 11-01-2007, 09:52