Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Bud neni podepsany duveryhodnym certifikatem nebo jednu z jeho soucasti nelze najit

MrPierc (41)|2.9.2009 19:55
Dobrý den,
opět mám nějaký problém a tentokrát je to zlé, softwarová mrtvice !
Nainstaloval jsem si SkyBook, abych mohl odesílat foto na Facebook.
Při vytváření složky na fota na Facebooku to najednou spadlo, tak jsem to znovu spustil a WM na mne vysypal hlášku:

Soubor ....exe nelze otevrit. Bud neni podepsany duveryhodnym certifikatem nebo jednu z jeho soucasti nelze najit.

Řekl jsem si, že odinstaluji a bude vše v pořádku, ale pak jsem zjistil , že to nejde u cca 50 % programů, všechny mají nepřiřazenou ikonu a nefunguji, vyhazují stejnou hlášku !

Zkusil jsem odinstalovat tedy Skybook a vypnout mobil. Nic. Vypadá to, že můžu vše instalovat od začátku a to mě dosti ubíjí, protože toho tam mám hodně a zálohu jsem dělal jen při začátku používání .
MrPierc (41)|3.9.2009 18:50
Již jsem na to přišel !!!!!
Měl jsem připojen mobil do pc a udělal instal, jenže Skybook si při instalaci vytvořil vlastní novou složku s názvem Storage Card a původní Storage Card přejmenoval na číslo 2, čímž programy měly špatnou cestu na umístění. Takže jsem to odinstaloval a SD kartu ( neboli Storage Card ) jsem zase přejmenoval bez čísla 2 !!! :D