Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 23

Téma: 55. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, 19. září 2009, SteakBar Levandule

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Dovoluji si vás opět pozvat na další setkání všech příznivců mobilních zařízení a ce4you, tj na 55. pravidelný pražský sraz ce4you, který se bude konat v sobotu 19. září 2009 na tradičním místě a v tradiční dobu (viz link), tedy SteakBar Levandule, Staromlýnská 493/3, Praha 9 - Vysočany, tel: 777 336 772, GPS: Loc: 50°6'32.517"N, 14°29'54.329"E od 14 do 22 hodin. Pokud chcete něco odborného či poradit, raději přijďte do 17. hodiny a samozřejmě to napište do tohoto vlákna. Jako vždy budete mít možnost prohlédnout si zařízení, příslušenství, softy..... něco zakousnout a trošku popít.

Novým i náhodným návštěvníkům webu, méně pozorným, nepozorným či nevšímavým čtenářům opět opakuji, že na sraz může přijít každý, nejde o žádnou uzavřenou společnost vyvolených, jak si mnozí stále mylně myslí. Podmínkami jsou jen zájem o "problematiku" PDA a smartphone a peníze na zaplacení vlastní konzumace.

Srazy se dělají pro vzájemnou výměnu poznatků a zkušeností. Doporučuji návštěvu srazu především nováčkům, kteří s Pocket PC - Windows Mobile zařízeními začínají (nebo by chtěli začít) a potřebují poradit či jen "naťuknout" a stejně tak i těm, kteří zvažují nákup nějakého zařízení nebo příslušenství.

Více informací k místu a době konání tohoto (a také dalších pražských srazů v roce 2009) srazu najdete v této diskuzi.

Informace o všech srazech ce4you najdete zde.

Pokud je něco najasné, zeptejte se v tomto vláknu nebo mi napište soukromou zprávu.

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

No tak tentokrát mi to snad vyjde a dorazím s oběma cihlami )

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Pokud mi do toho nevleze něco pracovního, přijedu. Tam se chci rozhodnout co koupit - doufám že se mnou budete mít dost trpělivosti

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Jiz se tesim na klasickou sestavu,ale i na nove uzivatele

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Ja tentokrat nevim jestli dorazim, mozna neco budu mit.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Preji vsem prijemnou zabavu a posezeni, tak jak jsem ho "okusil" ja. ..... nez jsem se usadil v Buharsku. Az budete planovat sraz u bulharskeho morskeho pobrezi, jste vsichni vitani. Mista dost super papanicko a ceske pivco. zdravim Zdendo )

Registrace
    Jun 2005

Doufám, že dorazí pánové Hájek a Malinský, pořád jim dlužím to pozvání na lahev vína )

Jediné, co by mi zatím mohlo zabránit v účasti, je příští sobotní akce na bobové dráze, moje Ministerstvo poruch se nejčastěji zaměřuje na dopravní prostředky a ty boby maj akorát brzdy... Tak pokud mi zrovna na trati selžou, odkazuji tímto Carabeiovi svůj zdárně vyrobený kus Reka, i s novými sluchátky :yes:

Registrace
    Mar 2004

Zdravím do Bulharska. Koukám, že jsi nejen přestal dročkařit, ale utekl až do teplých krajin. Doufám, že ne kvůli mě
    Sraz ce4you plánujeme, ale přeci jen je to trošku "z ruky".

to Velvet
    Budu po dovolené do 17 v práci a dřív než v šest-půl sedmý se tam nedostanu. A stejně bych nemohl víno, takže někdy příště :?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

pokud nebudu na dovče tak se určo zastavím.

velvet: teď otázka zda doufat v chybnost či funkčnost brzd

Registrace
    Jun 2005

Carabei: Hyeno! A to si říkáš kamarád?! :O

EDIT: mas smulu, brzdy fungovaly

Občasný diskutér Avatar uživatele Koumes_ce4you
    Registrace
    May 2008

Tak já s mými hračkami bohužel nedorazím,bo sem do večera v "práci" (
    A pak sem rád,že sem.

Registrace
    Jun 2005

Jak jinak nez super sraz, prijemny pokec a spolecnost...az se mi skoro na tu dalsi akci nechtelo odejit

Registrace
    Mar 2004

Já byl na stejném srazu jako Koumes a z tohohle srazu se mi tedy chtělo moc........a už od rána.

Registrace
    Mar 2004

A na závěr pozvánka na sraz další, který bude dle plánu(harmonogramu) v sobotu 17. října 2009 na stejném místě ve stejnou dobu.

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Na stejném místě ve stejnou dobu a se Zdenkem Malinskym v plne parade obklopen nikoliv PDAcky,ale krasnymi zenami.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-09-2010, 10:56
  2. Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 21-02-2009, 13:34
  3. Reakcí: 101
    Poslední příspěvek: 30-09-2008, 08:59
  4. Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 29-09-2007, 10:56
  5. Reakcí: 49
    Poslední příspěvek: 25-09-2006, 21:08