Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

pri synchroniza posunie cas o hodinu spet

kuko (3)|2.9.2009 14:07
mam touch pro,wm 6.1 b.21042,touch flo 2.5
na pc windows 7 rtm x64
ked pripojim telefon k pc a dam synchronizovat cez activesynch vzdy sa mi posunie cas na telefone o hodinu spet a tympadom sa hned aj udalosti z natiahnu do kalendara v mobile o hodinu skor...viete pomoct?
skusal som pozriet ci mam dobre nastavene casove pasma ale aj na pc aj na fone mam +1 tak tym to nebude
bobo.4150.sk (176)|2.9.2009 14:55
Tam nejde len o posun o jednu hodinu, ale skutočne o časové pásmo. Nemáš náhodou nastavené že si v západnej Afrike? Mal by si mať nastavené GMT +1 Praha, Budapešť.
kuko (3)|3.9.2009 00:59
ako pisem aj na pocitaci aj na telefone mam nastavene pasmo +1....takze fakt neviem....skusil som take ze na pocitaci som posunul cas o hodinu dopredu....cas na mobile sa synchroizoval spravne ale kalendar bol stale o hodinu pozadu:(
lelouch (331)|3.9.2009 08:20
Ješte to může způsobovat nastavení pro letní čas (Daylight Saving Time). Ve Windows musí být zaškrtlé povolení automatické změny času, ale hlavně bych si to samé zkontroloval v stolním Outlooku - v nastavení kalendáře.
ing.dr (116)|5.9.2009 09:15
Ahoj, s prechodem na W7 jsem mel ten samy problem. Docela rychle jsem ho vyresil. Snad to pujde i tobe.

V pocitaci i HTC jsem mel vse nastaveno, akorat se mi pri synchronizaci pretocil nac na HTC o 8 hodin. Porad jsme hledal, co mam spatne, az jsem nasel. Klikni na cas a dej znemit nastaveni casu. Zmen casove pasmo na to, kde zrovna jsi. pote odklikej. U hodin uvidis zmenit datum a cas, tak to zmackni a zvol zmenit nastaveni kalendare. Otevrou se dve okenka. To vrchni zavri a ve spodnim zvol formát česka rep. V umisteni taky ceska rep a vse uloz. Mozna se ti pretoci i cas, tak ho vrat na aktualni a pak synchronizuj s htc. Uz to poslape.