Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Odeslané sms zprávy

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Prosim potrebuji poradit. Mam HTC Diamond jen par dnu. Neukladaji se me ale odeslane sms zpravy. Problem bude asi v tom, ze me chybi slozka Odeslane. Nejde me ani Konverzace pri sms zpravach. Dokonce me v Pripojeni chybi ikona Sluzba sms, nevim jestli je to dulezite. Predem diky za pomoc.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

A neinstaloval jsi náhodou na originální ROM češtinu od SunnySoftu?

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Tak jsem se dival do programu a cestinu odinstaloval, vse je ted v poradku. Bohuzel nemam instalaci cestiny Poradite kde ji stahnout? Nebo bude me cestina delat stejny problem jako minule? Je vice verzi cestiny? Diky.

Registrace
    Sep 2008

Musíš mít češtinu pro konkrétní verzi ROM, kterou máš v telefonu (takže např. nedávat češtinu pro 1.93 na 2.03). Pokud ale jinou neseženeš, tak tento problém umím opravit a udělám ti CAB

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Tak to se me presne stalo, mam verzi ROM 2.03.405.3 a prvni cestinu kterou jsem nasel jsem nainstaloval, zdalo se vse v poradku, jen ty odeslane smsky, ale asi by se pozdeji naslo vice problemu. Prosim mohl by jsi me pomoct s cestimou na moji verzi? Predem diky.

Registrace
    Sep 2008

Dá se sehnat i čeština pro 2.03, ale není to oficiální (pokud nemáš přímo Diamonda pro český trh), takže odkaz dávat nebudu.
    Tady je oprava SMS, pokud budeš používat češtinu 1.93 na 2.03 ROM. Před instalací ukonči SMS/e-mail (tmail.exe).
    Tady jsou SunnySoftí stránky, pokud máš tu "správnou verzi ROM": http://www.sunnysoft.cz/htc/

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Stahnuto, nainstalovano. Vsechno jede jak ma i s cestinou. Velke diky

Podobná témata

1. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 17-11-2006, 05:19
  2. Zpravy
    Od vecba v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1