Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Odeslané sms zprávy

rockab (5)|2.9.2009 06:50
Prosim potrebuji poradit. Mam HTC Diamond jen par dnu. Neukladaji se me ale odeslane sms zpravy. Problem bude asi v tom, ze me chybi slozka Odeslane. Nejde me ani Konverzace pri sms zpravach. Dokonce me v Pripojeni chybi ikona Sluzba sms, nevim jestli je to dulezite. Predem diky za pomoc.
Adow (1267)|2.9.2009 10:46
A neinstaloval jsi náhodou na originální ROM češtinu od SunnySoftu?
rockab (5)|2.9.2009 12:08
Tak jsem se dival do programu a cestinu odinstaloval, vse je ted v poradku. Bohuzel nemam instalaci cestiny :( Poradite kde ji stahnout? Nebo bude me cestina delat stejny problem jako minule? Je vice verzi cestiny? Diky.
Adow (1267)|2.9.2009 13:00
Musíš mít češtinu pro konkrétní verzi ROM, kterou máš v telefonu (takže např. nedávat češtinu pro 1.93 na 2.03). Pokud ale jinou neseženeš, tak tento problém umím opravit a udělám ti CAB ;)
rockab (5)|2.9.2009 13:36
Tak to se me presne stalo, mam verzi ROM 2.03.405.3 a prvni cestinu kterou jsem nasel jsem nainstaloval, zdalo se vse v poradku, jen ty odeslane smsky, ale asi by se pozdeji naslo vice problemu. Prosim mohl by jsi me pomoct s cestimou na moji verzi? Predem diky.
Adow (1267)|2.9.2009 13:45
Dá se sehnat i čeština pro 2.03, ale není to oficiální (pokud nemáš přímo Diamonda pro český trh), takže odkaz dávat nebudu.
Tady je oprava SMS, pokud budeš používat češtinu 1.93 na 2.03 ROM. Před instalací ukonči SMS/e-mail (tmail.exe).
Tady jsou SunnySoftí stránky, pokud máš tu "správnou verzi ROM": http://www.sunnysoft.cz/htc/
rockab (5)|3.9.2009 06:04
Stahnuto, nainstalovano. Vsechno jede jak ma i s cestinou. Velke diky ;)