Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

funkce MDA II s GPS Fortuna Bluetooth Clip-On

Vladimír Dědeček (1)|27.7.2004 14:41
Pořídil jsem si k MDA II GPS Fortuna Bluetooth Clip-On - paráda, jsem spokojen. Spokojenost však kazí (pro mne nelogické):?: chování MDA při odchozích nebo příchozích hovorech, kdy - přestože GPS není připojené - se aktivuje bluetooth. Sice se asi po minutě vypne, ale ... Dá se s tím něco dělat?
Pro propojení obou zařízení jsem na MDA musel nainstalovat ovladač BTHTools1100 pro PPC2003.
Díky za případné odpovědi, Vláďa.
Vít_ce4you (156)|27.7.2004 14:49
To je vlastnost toho BTH Tools 1100. Kdyz poklepes na ty malinke hodiny, tak se zase tusim zapne BT naporad. Taky ty dve baterky 1 a 2 neco znamenaji, ale nezkousel jsem to co...
malkekoen (7)|3.1.2005 20:11
[QUOTE="Vladimír Dědeček"]Pořídil jsem si k MDA II GPS Fortuna Bluetooth Clip-On - paráda, jsem spokojen. Spokojenost však kazí (pro mne nelogické):?: chování MDA při odchozích nebo příchozích hovorech, kdy - přestože GPS není připojené - se aktivuje bluetooth. Sice se asi po minutě vypne, ale ... Dá se s tím něco dělat?
Pro propojení obou zařízení jsem na MDA musel nainstalovat ovladač BTHTools1100 pro PPC2003.
Díky za případné odpovědi, Vláďa.[/QUOTE]
Hello

Could someone help me? I just searched this forum, and found MDAii + fortuna clip on. I cant get this setup to work with Pocketkim. Please help, since i bought the software, but dont understand any Czech :?