Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Uzamčení displeje při příchozím hovoru

DavidS200 (42)|30.8.2009 13:05
Dobrý den.
Tak jsem i já přešel z HTC Touch Pro na JTC Touch Pro 2 a měl bych nějaké dotazy, co mi chodilo na "jedničce" a nejde na "dvojce"

Nevíte o nějaké aplikaci, který by uzamkla displej při příchozím hovoru ? Pokud mám telefon v kase a začne vyzvánět, rozsvítí se displej a je aktivní. Samozřejmě i v pouzdře se mi většinou podaří při vyndavání telefonu hovor odmítnot SMS zprávou.
U HTC TP1 jsem měl program AnswerkeysDisable a ten toto přesně řešil. Při vyzvánění při příchozím hovoru displej nereagoval na dotyk a hovor se dá přijmout jen tlačítkem dole pod displejem.

Nevím, kde v registrech nastavit, aby HW klávesnice nezhasínala už po 10s. U TP1 jsem věděl a fungovalo to.

Tyto dvě věci mě trápí zatím asi nejvíc, jinak se s ním teprve zžívám, ale je super.

Děkuji za info
janox (216)|30.8.2009 19:54
Nainštaluj tam toto a máš svätý pokoj - dávam nový S2U2 pre WVGA rozlíšenie.
Hodne zdaru
DavidS200 (42)|30.8.2009 23:14
Tuto aplikaci znam.
Nechci ale prijit o klasicky Today displej a zatim jedina situace, kdy potrebuji, aby displej nereagoval na dotek je, kdyz mi nekdo vola a displej se zaktivuje.
U HTC TP1 to resila presne prave aplikace AnswerkeysDisable.Ta jen deaktivovala dotykovy displej. jinak ale normalne vsechno ukazoval. Opravdu jen nereagoval na dotyk.
Jinak si muzu TP2 uzamknout pres zamek telefonu, ktery je soucasti WM. Akorat pri pouziti tohoto zamku, se pri prichozim hovoru stejne telefon sam odemkne.
janox (216)|31.8.2009 06:34
Inak neviem kde je problém, pretože ja tam mám na príjem hovoru "Slide to unlock" a teda sa mi nemôže stať, aby som omylom prijal hovor. Je to priamo v ROM a netreba nič doinštalovať. Ty to tam nemáš???
DavidS200 (42)|31.8.2009 09:47
To mám, ale například se mi v kapse zmačkne na displeji odmítnutí SMS zprávou, nebo se mi ztlumí vyzvánění.
Možnost odeslání SMS, jsem si už v nastavení vypnul, takže o starost míň, tak už jenom to zlumení hovoru nějak uzamknout, nebo deaktivovat.