Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Úpravy HTC TouchFlo 3D 2.1 (Manila)

zimmi (68)|29.8.2009 13:11
Zdravím fórum,
se svolením admina bych vás rád upozornil na poměrně krátký, snad pro vás užitečný článeček týkající se všemožných customizací a úprav Manily (testováno ve verzi 2.1). Článek najdete zde, doufám, že bude ku prospěchu vašim zařízením. Případné dotazy prosím buď sem, nebo do komentářů na blogu.
Jedná se o takové All-in-one info pro užitečné (či oku lahodící) úpravy prostředí TouchFlo.
prdic_ce4you (10)|29.8.2009 23:39
Ještě bych zmínil jednu věc. Pokud se soubory do telefonu nakopírují dojde k přepsání původních a bez zálohy originálu není cesty zpět. Lepší je udělat si vlastní cab, nainstalovat si úpravu a pokud se mi přestane zamlouvat tak ji jednoduše zase odeberu.
zimmi (68)|31.8.2009 16:22
Když už jsme u těch úprav, dá se nějak změnit velikost písma v manile?
prdic_ce4you (10)|31.8.2009 18:47
Řešilo se to na xda v tomto vláknu
Xfantasy (184)|31.8.2009 18:59
Koukám že máš návod i na ikony baterie... ale nejsem si jist bezproblémovostí.Dříve jsem použil změnu ikon na jiné a barevné,nikoliv jen baterie.Ale co je důležité,dělalo mi to neplechu při přetočení mobilu.Třeba že to vypadlo z Opery,nebo prohlížeče fotek při přetočení do TF3D nebo do telefoní aplikace.Dělaly to na 100% ty změněné ikony v horním řádku.A to nezávysle na použité ROM.Vždy to bylo v pohodě až do nahrání ikon.Pak to po určité době začalo zlobit.Pomohl reset,nebo někdy i CleanRam.

Nevšiml sis problémů při aplikaci ikony baterie?Procentuelní ukazatel je hodně praktická věc,ale oněch problémů se obávám...
Dále tam nabízíš ke stžení celí balík programů,ale už tam není uvedeno co který dělá,takže se musí pročítat odkazi a "hádat".Což je pro neanglicky rozumící trochu ztížené.Uvítal bych taky náhledy přímo dané úpravy,na odkazech je screen kde je implentováno spoustu úprav a nelze jednoznačně určit o kterou se jedná.

Jinak ale dobrý pokus,jen trochu vypilovat...
prdic_ce4you (10)|31.8.2009 19:31
Používám Black Metal ikony a naprosto bez problémů zkoušel jsem i tsowentaskbar ikony a stejná zkušenost.
zimmi (68)|1.9.2009 11:43
to Xfantasy
Ikona baterie mi nikdy neplechu nedělala, ta na screenshotu je navíc přímo integrovaná v TESS, takže funguje naprosto bezproblémově.
Xfantasy (184)|1.9.2009 14:26
Zkouším i změnu ikon z odkazú víše tak uvidím.

Doufám že to nebereš jako urážku... je to spíše tip na další úpravu která by vše zpřehlednila
Zax_ce4you (222)|11.1.2010 14:42
Super, nahrál jsem si do svého Touch HD s WM6.1 a TF3D2.1 tu češtinu na TF3D a teď nemůžu nabootovat, skončí to na obrazovce Windows Mobile a konec, dál se to ani nehne :( hardresetoval jsem v sobotu, do dneška jsem tweakoval :( teď můžu začít od začátku :( (pro jistotu: ano, před začátkem instalace jsem vypnul TF3D)
tomsoft (2734)|11.1.2010 15:13
Asi jo, HR a je to ...
Co jsi tam dal za češtinu?
Tady je ta oficiální
A pro WM 6.1 s TF 2.1 ti stačí upravit v registrech jeden záznam TF bude CZ.
[HKEY_CURRENT_USER\MUI]
CurLang = 1029
Zax_ce4you (222)|11.1.2010 16:44
V tom článku jsem vybral "nahrát češtinu", stáhnul, nainstaloval, v domnění, že jde o češtinu do TouchFLO 3D. Zvláštní je to, že by mi to mělo normálně běžet, protože používám ROMku na bázi Topazu.
Ten klíč v registrech vůbec nemám, když jsem ho vytvořil (zkoušel jsem Dec i DWORD) a restartoval přístroj, TouchFLO bylo pořád anglicky, ačkoliv klíč zůstal správně nastavený. Používám tuto ROMku.
Xfantasy (184)|11.1.2010 17:15
Ten klíč v registru musí být,jinak by TF3D nenačetlo jazyk. Pochybuju že tam nebyl,spíše si zajel do jiného klíče
tomsoft (2734)|11.1.2010 23:43
ROMky od LEA byly vždy OK. A čeština po úpravě v registrech byla v pořádku.
Zkus tento CAB, je v něm čistě jen ta úprava v registrech.
Zax_ce4you (222)|13.1.2010 17:48
Ten klíč tam opravdu nebyl, ten svůj ručně vytvořený jsem smazal a znovu vytvořil a najednou to funguje... nechápu.