Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TF3D problémy a úpravy

janox (216)|28.8.2009 17:37
V TF3D v záložke počasie nemám v náhľade jednotlivých dní nápisy akého dňa sa ktorá ikona týka. Keď som mal HTC PRO1 a experimentoval som podľa návodu v tomto fóre so zmenou jazyka v registroch - v angline tam nápis bol a keď som to preklopil do slovenčiny tak nadpis dňa zmizol. Touch PRO2 mám origoš v slovenčine (interwrite). Môže to byť spôsobené slovenčinou a je možné dajako vrátiť nápis dňa naspäť úpravou v registroch?
Skúšal som všetko vrátane zmeny veľkosti fontu v registroch...
Vie niekto ako na to?
attila.molnar (21)|29.8.2009 21:16
TF3D nie je "dokonale" preložené do slovenčiny (a možno ani ďalších jazykov). Ďalšou chybičkou krásy je napr. karta Človek (v angličtine People). Ja to riešim tak, že pri každej upgrade ROM prehrám jazykové balíky a problém je vyriešený. Tieto balíky sú iné pre v2.0 a iné pre v2.1 (v2.5 a viac som ešte neskúšal). Jazykové balíky sú obyčajné textové XML súbory, celkom ľahko sa to upravuje. Pošli mi pm, poriešime.
janox (216)|30.8.2009 18:43
Takže vďaka Attilovi problém vyriešený - stačí vo Foldri Windows pomocou TC nahradiť súbor týmto súborom:
Inak pozor - toto mám vyskúšané na TF3D 2.0 - neviem, či to nespôsobí chybné preklady na TF3D 2.1 alebo 2.5, takže si ten váš originál súbor predtým zazálohujte, inak potom budete robiť HR...
janox (216)|1.9.2009 15:12
Takže ešte mám jednu otázku - ako pridať do TF3D mesto - kód mesta som našiel, program Weather Databasa Editor mám nainštalovaný, aj Net Framework 3.5, ale pri otvorení programu Weather Database mi vyhodí chybovú hlášku "File Write protection couldt removed" a nič...
Viete niekto dať radu?:?
Mashe (622)|17.9.2009 09:46
jiny dotaz na TF3D - kontakty

u jednoho kontaktu me SMSky haze bokem. takze kdyz si oteveru SMSky tak vidim jen cislo, ale pokud si otevru kontakt kam to patri tak SMSky pod nim jsou spravne prirazene. Nevite jak to opravit abych uz primo v SMS casti videl nazev ucastnika?

dikes
Tazounek (36)|25.10.2009 19:51
Taky mam dotaz ohledne TF3D.. jak se da z te uvodni obrazovky zmizet ty zmeskane hovory a zpravy?? Pac bych tam chtel mit jen ty hodiny pokud by to slo
urys (402)|25.10.2009 20:14

2 Tazounek: zkus pohledat na XDA, jakési modifikace Manily existují, ale že by to bylo úplné prázdné a jen hodiny, to jsem ještě neviděl, což nemusí znamenat, že to nejde ;)

[quote=Mashe]jiny dotaz na TF3D - kontakty

u jednoho kontaktu me SMSky haze bokem. takze kdyz si oteveru SMSky tak vidim jen cislo, ale pokud si otevru kontakt kam to patri tak SMSky pod nim jsou spravne prirazene. Nevite jak to opravit abych uz primo v SMS casti videl nazev ucastnika?

dikes[/quote]
napadá mě jedině to, že máš třeba v čísle mezeru mezi mezinárodní předvolbou a číslem, případně zkus ten kontakt smazat a znovu ho nadefinovat


[quote=janox]Takže vďaka Attilovi problém vyriešený - stačí vo Foldri Windows pomocou TC nahradiť súbor týmto súborom:
Dikes[/quote]
jen pozor na to, až se v tom původním souboru něco změní s novější verzí Manily, nebo z nějakou opravou, já už jsem si takhle naběhl, když jsem měnil formát data a času a s příchodem Manily s počasím u hodin se mi tam vypisovaly názvy proměnných místo správných textů
rriha (149)|2.11.2009 00:51
Rád bych měl jinou obrazovku People - na nějaké ROMce (At0m?) bylo místo toho větrníku s vizitkama a pár pidiikonek napravo něco, co vypadalo stejně, jako StartMenu v HTC nebo Programs Tab v TF: řádky po čtyřech buttonech, kam se daly přiřazovat kontakty...z hledání na xda mne už bolí oči - nevíte prosím někdo rovnou?
Pavlus_ce4you (125)|2.11.2009 10:37
To je Manila, resp. Senze 2.5. tady to urřitě bude
Ale má to dle mě dost bugů a mě k srdci nepřirostla:sarcastic:
rriha (149)|2.11.2009 11:08
Dík...tebou zaslaný odkaz je na EnergyROM, tu mám teď v TP, a její manila 2.1 v kombinaci s tlačítky dole dle poslední WM módy taky není úplně bug-free...ale EnergyROM věřím, tak bych to zkusil - zkoušel jsi to? v čem jsou ty bugy?
Update: podíval jsem se sem a ztratil chuť to vůbec zkoušet ... asi je třeba počkat...

Mezitím - neví někdo o tom, jak do manila 2.1 dostat aspoň tustránku "People"?
rriha (149)|9.11.2009 09:54
už jsem se na to ptal i jinde, ale dotaz asi patří sem - existuje někde Manila 2.5, kteá by fungovala v landscape modu?
tomsoft (2734)|9.11.2009 10:06
NE.
rriha (149)|19.11.2009 23:29
manila 2.5 v landscape modu existuje...ale jen na Xperii...viz tady ... chjo.
Tazounek (36)|5.2.2010 08:41
Dotazek ... chtel bych si zmenit tema na TF3D ale nejak mi to nefacha.. vim ze se to ma delat pres Diamond TF3D Config - 0.6.7 ale kdyz ho nainstaluju a spustim tak mi hodi chybu nejakou ... nevim jak to rozebehnout .. nevite nekdo co s tim chtel bych si tam hodit toto



[color=green]Pro vložení linku obrázku - sedmé tlačítko zleva.[/color]