Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PC nedetekuje připojený TD2

eiffeltom (31)|28.8.2009 13:33
ještě v úterý jsem z TD2 tahal v práci fotky do PC, včera jsem ho připojil doma a nic - jen indikace nabíjení
vůbec se neobjeví tabulka výběru připojení k PC (ActiveSync, USB disk a modem) - nejde to připojit ani jako USB disk, ani origo kabelem, ani klasickým usb kabelem
a nefunguje mi to stejně tak ani teď v práci
v TD2 s kartou můžu normálně pracovat a a na ní přistupovat, takže jako taková je funkční
soft reset nic nemění, na PC ve Správě disků není nic připojeno ani se nic nebije
co s tím? děkuji
rein (104)|28.8.2009 18:47
skus sa pozriet do nastaveni settings/pripojenia/pripojenie PC pomocou USB/a tam musus mat zafajknutetu poslednu volbu celkom dole aby sa ta to pitalo vzdy ked pripojis PocketPC k PC ako sa ma pripojit, a nemat fajku pri volbe rychlejsia synchronizacia dat.
Jess_ce4you (61)|28.8.2009 21:10
vyskusaj HR:D
eiffeltom (31)|29.8.2009 21:08
zkousel jsem vsechno
ruzne kombinace nastaveni v pripojeni USB to PC, soft reset, hard reset, jiny pocitac, WinXP, Win7, ruzne kabely - vysledek stejny
zadna detekce cehokoliv v PC

ze by to nebylo softwarove ale hardwarove? ze dne na den?
rein (104)|29.8.2009 22:37
Tak pokial nepomohol HR tak uz nic ine ako servis neostava, tu uz niet rady:no:
prdic_ce4you (10)|31.8.2009 19:40
Nevím jak je to přesně v CZ verzi ale zkus zrušit v nastavení připojení zatržítko "Povolit rychlejší synchronizaci dat". Na xda jsem taky četl, že to někomu zmizelo a bylo to zvolením D2 při připojení k Pc jako modemu. Dotyčný musel znovu k Pc kde to zvolil, spustit aplikaci využívající toho spojení, spojení ukončit a pak to jelo.
eiffeltom (31)|7.9.2009 21:58
to nastaveni zatrzitka jsem taky zkousel, jakakoliv kombinace nastaveni nic nemeneni, zadne spojeni s pc
pripojeni jako modemu jsem nikdy nepouzil, jedine ze bych to zmacknul omylem, ale to se mi nezda. a zadnou aplikace jsem nespoustel uz vubec, ktera by ten modem obsluhovala - a myslim, ze hard reset by jakekoliv takovehle nastaveni odstranil, a ani po hard resetu pripojeni k pc nejde

Necituj předchozí příspěvek. Zbytečná citace smazána. admin
prokji (199)|8.9.2009 11:15
Zkus synchronizaci přes BT /dongle do USB stojí kolem dvou stovek , pokud nemáš tuhle technologii v PC implementovanou/ - pokud se zadaří , jde o 100 % HW chybu/konektor , vadný port ap./ - reklamace. Pokud se nezadaří , jde pravděpodobně o SW chybu , ale protože nepomohl HR , je chyba v ROM - takže opět reklamace /přehrání ROM/..Mnoho štěstí.
P.S. Ostatně už po spárování /pokud se zadaří/ zjistíš dle nabízených služeb , jestli Diamond "slyší" na activesync , nebo je bloklý v režimu modemu /jak se zmiňuje kolega výše../
zimmi (68)|9.9.2009 10:43
Já se potýkám s podobným problémem, že i při nezatrženém "rychlejším přenosu dat" u nastavení AS v telefonu, se telefon ne a ne chytit. Přes BT v pohodě. Dá se někde zjistit, že jsem ho nastavil jako modem? :-/
eiffeltom (31)|19.9.2009 23:52
tak a uz mi to zase funguje, jak ma

Nejlepsi je, ze samo od sebe. Ne teda tak uplne. Protoze mi to pripojeni s pocitacem neslo a potreboval jsem neco nahrat na kartu, tak mi nezbyvalo, nez kartu z telefonu vyndat a dat do ctecky a pak zase zpatky do telefonu. Pak jsem zjistil, ze potrebuju telefon nabyt, tak jsem ho pres USB pripojil k pocitaci a svete div se, ono se to pripojilo a vyskocila na me te tabulka vyberu pripojeni. Vse ted funguje jako predtim.

Pripocitam to vyndani a zandani karty, telefon se u toho vzdycky probere ze sleep modu, tak se asi probralo i dalsi spojeni nez jen s kartou. Takze konecne vse OK.