Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 38

Téma: (?) Vypnutí TF3d-zapnutí igo

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

to Adow: jedinej rozdil je to DLL ..ale udelal jsem ted dve konzolovy verze...jedna s DLL druha bez.

tak zkus te prosim nekdo zda jedna z nich vypina manilu "/manila 0"

http://soubor.iprotebe.cz/sivin/task_console.zip
    http://soubor.iprotebe.cz/sivin/task_console_dll.zip

Ja obe verze zkousel na vypinani neceho jinyho jinyho (Manilu nemam) a fungovalo to krasne v obou verzich
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Bohuzel nefunktcnost konzolove verze mi dneska Adow potvrdil (chtel jsem to pak zkusit u sebe v mobilu, ale ja ani netusim jak v PPC spustit program s parametrem nechapu jak to ten Adowak dela )

Proto jsem udelal uplne jinej system..obsahuje ted dve aplikace (exe) a jeden konfiguracni soubor (load.txt)
    v souboru load.txt se nachazi prikazy ktere ma program provest (pokud je jen jeden prikaz -> jeden radek, program se ani nezapne a jen se provede, pokud je vice nez jeden -> program da na vyber)

jsou zmeneny i prikazy a jeden pridan + znak pro removani, nove parametry pro load.txt:

# -> pokud je na zacatku radku tento znak je radek s prikazem ignorovan (preskocen)
    -name "Nazev polozky" -> Zobrazi se pri vyberu pokud je vice nez jeden prikaz (radek), neni-li tento parametr vyplnen je zobrazen prikaz
    -r "slozka\cesta_k_programu.exe" -> Spusti program a pokracuje dale
    -rw "slozka\cesta_k_programu.exe" -> Spusti program a nepokracuje dale do te doby nez bude spusteny program ukoncen
    -manila 0 -> Ukonci TouchFLO 3D (Manila)
    -manila 1 -> Spusti TouchFLO 3D (Manila)
    -q -> Ukonci spousteci program

priklad souboru load.txt:

Kód:
    -name "iGO 8" -manila 0 -rw "program files\igo\igo.exe" -manila 0 -q
    -name "Kalkulacka" -r "windows\calc.lnk" -q
    # -name "Opera" -r "program files\opera mobile\opera9-ml.exe" -q
    BETA 1.0 ke stazeni zde: http://soubor.iprotebe.cz/sivin/TaskMng.zip

PS: pokud vite jak spustit program s parametrem a pujde vam to tak muzete program SiNTaskMngPPC.exe s spustit s parametrama co se zadavaji do load.txt rovnou ...

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

Tákže .. RunTaskMng funguje perfektně a 100% řeší zadání z prvního postu . Dokonce jsem i přišel na to, že když nadefinuju jen jeden řádek (položku), tak to ani nenabídne výběr a spustí to (ne, že by to SiViN nepsal - přiznávám se, popis jsem nečetl a hned stahoval ). Manilu to ukončuje "definitivně".
    Jediný co mi nefunguje je přímé spouštění SiNTaskMngPPC.exe s parametry. V předchozích verzích mi to šlo, ty ale neukončovaly manilu. Jak už jsem ale napsal - RunTaskMng a jeho load.txt to v pohodě řeší - vytvářet lnk s parametry není potřeba..
    Tak ještě hledám tlačítko "Thanx"... a není tady.. Tak nic. DĚKUJI

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Je moznost pustit jednym prikazom viac aplikacii? Po kliknuti chcem, aby sa vyplo touch flo, zapol sa QIP, Skype, Opera,... a po ukonceni vsetkych ,alebo stacilo by aj jedneho z nich, by sa znova spustilo touch flo?
    dik

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

to magma: jak uz jsem psal...poradi a pocet parametru v prikazu je nomezeny...tvuj prikaz by mohl vypadat takto:

Kód:
    -manila 0 -r "program files\opera\opera.exe" -r "program\skype.exe" -rw "qip\qip.exe" manila 1 -q
    Vypne manilu -> zapne operu -> zapne skype -> zapne qip -> ceka az se qip ukonci (predpokladam ze ten bude zapnutej nejdyl ze vsech) => po ukonceni qipu -> zapne manilu -> ukonci 'skriptovaci' program ........

takze ano...je moznost spustit jednim prikazem vice aplikaci a po ukonceni vsech aplikaci to nejde..ale na tu posledni to jde..

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Zaujimave, ze velmi podobne som to spravil az na vymenenie QIP a Opera a nejde to, Opera sa okamzite po zapati vypne a touch flo uz nenabehne. Este skusim poprehadzovat poradie a nejak sa s tym pohrat.
    Dik, aspon viem, ze som to pochopil spravne a chyba je niekde inde

Registrace
    Sep 2008

Tu Operu bych na poslední místo ve spojení "rw" nedával - Opera má totiž dva .exe a jeden spouští druhý - takže task manager si po ukončení toho prvního myslí, že celá Opera už je zavřená. Možná se pletu, ale řekl bych, že to bude tímto..

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

to MAGMA: no pokud na konec nedas -q tak se skriptovaci program nevypne a pise: Cekam na uoknceni programu...a pokud se ukonci napise to: Program byl ukoncen...takze kdyz ti pobezi opera a prepnes se, uvidis ze je signalizovano ukonceni programu vis ze to je jak rika Adow..

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Chalani, fakt klobuk dolu bolo to tou operou.
    Je nejaka moznost prepojit to cez touch flo? Napr. v zalozke programy mam ikonu iGO. Po stlaceni tejto ikony by sa spravil cely proces, ktory mam nadefinovany?

Registrace
    Sep 2008

Musíš si jen udělat zástupce v Nabídce Start - pak už ti to půjde přidat i na kartu Programy. Spusť průzkumníka, nad exe podrž stylus a vyber "Vytvořit zástupce..."

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

to MAGMA: no slo by to tak ze si v tom touchflo vytvoris zastupce na RunTaskMng (RTM) kde budes mit jeden prikaz (prave na to iGO) a pak to bude tak jak chces ty..ovsem touchflo nemam a tak nevim jestli tam jdou vubec nejaky zastupce pridavat..

pokud jich chces takhle vic (bez toho aby si v RTM musel vybirat nejakou polozku) nezbyde ti nic jinyho nez si vytvoril dalsi slozku s jinym RTM a jinym prikazem vic nic me nenapada...

Edit: sakra..ja nez neco sepisu a dopremyslim tak me ten Adowak vzdycky predebehne...

Registrace
    Sep 2008

Protože přemýšlíš moc pomalu :P

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

:yes: niet co dodat

dakujem moc

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

Dnes jsem měl poprvé čas a možnost si s tím pohrát a vše funguje naprosto tak jak jsem chtěl a jak jsem si představoval, prostě luxus navíc což jsem zjistil funguje i to v co jsem nedoufal a to že v TF si pustím hudbu, přes prográmek zapnu igo(a zárověň vypnu TF) a hudba hraje dál igo jede bez errorů a neseká se prostě paráda

jediné co chybí k naprosté dokonalosti je
    volitelná výška řádku, resp aby se vždy rozdělila celá obrazovka dle počtu programů(takhle mám v diamondu pár malých řádku do kterých se trefit při jízdě autem není zrovna pohodlné)
    aby se u názvu programů zobrazovala i ikona daného programu(opět pro lepší a rychlejší přehlednost při jízdě autem)

Díky Díky

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Verze 1.0
    Novinky:
    - v RunTaskMng.exe se buttony roztahujou pres celou obrazovku
    - dynamicky se meni velikost pisma na buttonu (aby byl co nejvetsi)

Bohuzel:
    - nepodarila se mi vytahnout ikona z exe souboru
    - nepodarilo se mi dostat na button nejaky jiny image ... musel bych napsat celou komponentu od zacatku a to se mi moc nechce

Myslim si:
    - ze s tim velkym pismem to bude stacit
    - ze co by jste jeste nechteli

Download:
    http://soubor.iprotebe.cz/sivin/TaskMng_01.zip

Screeny:

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Vypnutí a zapnutí display
    Od Geoffrey_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 7