Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Podivne spravanie WMP pri prehravani WMA z MMC

VanJ_ce4you (57)|27.5.2002 11:57
Ked si pustam WMA (64kbps, bez autorskych prav) z MMC (Pretec 64MB) vo Windows Media PLayeri tak sa niekedy sprava divne. Stava sa, ze niekde v pesnicke skoci na koniec, a cas ukazuje nezmyselny udaj (desiatky minut), alebo sa zasekne prehrava zlomok sekundy dokola, alebo prestane hrat, ale cas pribuda. Ale inokedy zase tu istu skladbu prehra bez problemov. Kde by mohla byt chyba? (iPAQ, karta, WMP?)
SiKi_ce4you (37)|27.5.2002 16:27
zkousel sis nainstalovat nejnovejsi Media Player ?? Ma to sice opravovat neco s videem, ale clovek nikdy nevi
VanJ_ce4you (57)|28.5.2002 10:27
[QUOTE]zkousel sis nainstalovat nejnovejsi Media Player ?? Ma to sice opravovat neco s videem, ale clovek nikdy nevi[/QUOTE]
Hm... vcera som si stiahol z www.pocketpc.com WMP 2002 Update. Ked som to chcel instalovat, tvarilo sa to ako instalacia WMP 8, a nikde ziadna amienka o UPdate, tak som to zrusil. Bolo to ono, alebo sa tam mam este raz pozriet?
Inac, skusal som prehravat WMV s datovym tokom okolo 227kbps a rozmermi mensimi ako display na fullscreen, a blblo to. Stale sa to zasekavalo, alebo isla len polovica obrazu...
SiKi_ce4you (37)|29.5.2002 10:46
jo jo to je presne ten update.. je to vlastne instalace celeho noveho media playeru, zabere to misto v pameti (stejne jako 36..arum). V dalsim update ROM (mel vyjit 15teho) to ma byt zahrnuto.
Aspon co vim, tak zrovna ten problem s tou pulkou obrazu to resi.
VanJ_ce4you (57)|29.5.2002 10:50
No fajn, tak to si rovno pockam na UPDATE !