Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

kapacitni display a rukavice

osmera (60)|26.8.2009 12:13
Ahoj lidi, uvazuju o koupi neceho noveho, ale trochu me zarazi ze nektera nova zarizeni maji kapacitni display. Jednak jsem teda zvyklej na stylus ale hlavni obavu mam z toho ze svoje pda pouzivam i jako navigaci a to i kdyz jedu na motorce. V tom pripade mam samozrejme nasazeny rukavice a mam obavu ze se to nebude moci v rukavicich ovladat (aspon z toho co jsem pochopil to vyuziva vodivost zive lidske kuze).
Muze nekdo vyzkouset kdyz si nanda kozene rukavice jestli to absolutne nereaguje a nebo to sice reaguje spatne ale aspon nejak ?

Diky
Pavel Koza (4761)|26.8.2009 23:09
Zkusil jsem kozene zimni rukavice a vubec nereaguje (iPhone 3G s kapacitnim displejem).
pavelbures (73)|24.9.2009 17:03
Kupte si speciální iphone stylus, vypadá jako velká čínská hůlka, ale je to jediná možnost pro zimní měsíce.
htcjirka (1875)|24.9.2009 17:34
Ale ne na motorku,jak uzivatel zminoval.
Termiter (147)|25.9.2009 08:53
Zkus Dots Floves. Možná dělají i podobné na motorku.
Bohužel se kapacitní obrazovky budou vyskytovat čím dále více.

Já mám horší problém. Na konečcích prstů levé ruky mám mozoly od kytary. Všechny kapacitní displeje, které jsem zkoušel, reagovaly nespolehlivě. Někdy musím přitlačit, jindy se udělá co nechci.
Zdenek Malinsky (9781)|25.9.2009 14:09
To by snad nemělo vadit. Pokud jsi pravák, tak držíš PDA v levé a ovládáš pravou, ne?
Mě osobně tahle touch jáfouní móda taky docela sejří :no: - radší píchám :D (stylusem) než si patlám prsty po displeji. :sarcastic:

ad rukavice
Ty na motorku asi moc nebudou.