Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 23 z 23

Téma: nejde SIM karta

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

popravdě ne, ale snaha se cení
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

No to je jaksi ku ho...., když to nejede. Nemáš někoho z okolí s PDA, že by ti na to kouoknul? Já takhle na dálku už asi na nic jiného nepřijdu. :?

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

bohužel neznám nikoho kdo by se v tom dobře vyznal, pujdu to reklamovat, snad to pujde rychle

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Tk sem to reklamoval, včera to přišlo a zatim je vše OK. Společně se SIM sem reklamoval i baterku a vyměnili ji. Výdrž už tak neklasá, takže naprostá spokojenost

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

neee, zase to nejde Neznáte někoho kdo se v tom vyzná a je z Pardubic nebo Hradce Králové nebo okolí? zpátky se mi jim to posílat znovu nechce, asi to moc neuměj když to zas nejde (

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

to vypada na vadnou simkartu, nebo Vam to opravili stylem rozdelat a vycistit...zkuste si jeste u operatora vymenit SIM

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

po 40-ti dnech jsem jim napsal e-mail, odpověděli že zboží ještě není opraveno a mohu odstoupit od smlouvy, tak jsem u této společnosti Al_za.cz (víme která, že) skončil a podívám se u konkurence nebo si vyberu jiný mobil, protože i můj kamarád měl s tím stejný problém. Je to škoda, ASUS má na to aby dělal pořádné telefony, ale prodejci mu kazí jeho pověst. Co se dá dělat

btw: SIM je dobrá, zkoušeli jsme asi 4 a ani jedna nešla, ale dík za snahu, aspoň někdo tady poradí :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

no on je to spis takovy neobvykly dotaz, ze bez blizsiho ohledani moc nejde odpovidat (na dalku)...pokud je SIM v poradku (zavada se nemusi projevit na beznem telefonu), tak bych to asi spis opravdu videl na nejakou "zbastlenou" opravu, kde se to pak projevilo znovu...za servis ASUS zarizeni neodpovida ALxA, ani jiny prodejce, ale servisni stredisko (je v ostrave), takze firma za to nemuze, ale muze za to SIL asi toho maj moc...

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 20-09-2008, 20:45
  2. MDA Vario WM6 a karta Karta Transcend miniSD 1 GB
    Od Alesh_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-03-2007, 13:24
  3. Zvuk u připomínek nejde a nejde
    Od Dude v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 8