Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: HTC Touch Diamond 2 pouzdro

pakrejci
    Guest

Zdravím, nějkolik dní mám HTC TD2 a koukámo po nějakém pouzdru. Líbí se mi takovéto pozdro, bohužel nemám PayPal účet a co jsem hledal tak v CZ ho nikde neprodávaj. Vím o tom, že to pouzdro není moc odolné ale účel pozdra je takový, aby se mi telefon v kapse nepoškrabal od klíčů. Pokud by na něj někdo někde narazil, tak napište.

Ještě mi padlo do oka originální pouzdro od HTC na model HTC TD, viz. odkaz na pixmanii ale mám obavy, zda by tam TD2 nebyl moc volně nebo naopak, by se tam nevešel. Má někdo zkušenosti s tímto pouzdrem a TD2?

Děkuji za každou pomoc
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Tohle by nestačilo?
    sunnysoft
    Nabízí tam i pouzdra Krusell v různých barvách, ale ty jsou dražší.

pakrejci
    Guest

Díky za tip, vzhledem k ceně vypadá docela dobře.

Ještě bych rád jestli by někdo ověřil to originální pouzdro pro HTC TD viz. první příspěvek zda ho lze použít i na TD2. Pokud ne, tak si teda vezmu to ze sunnysoftu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

taky sháním co nejjednodužší a nejmenší pouzdro pro nošení v kapse, ale zatím neúspěšně to pouzdro z prvního příspěvku by bylo super ale má trochu větší rozměry: 12cm x 7cm oproti D2: 10,8cm × 5,3cm na výšku super ale na šířku by to asi bylo dosti volné. Já zkusil objednat toto: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270395460582 je stejný v šířce a trochu menši ve výšce ale nejsem moc spokojen.

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

já ho nacpal do pouzdra na iphone.. pěkně tam je nafest.. a zavírání je na magnet.. zařízení je celé kryté, včetně rohů

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-07-2009, 21:34
  2. HTC Touch HD - pouzdro
    Od Dominator_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 40
    Poslední příspěvek: 03-06-2009, 11:23
  3. Sháním pouzdro pro MDA Compact IV (diamond)
    Od gooorila v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-09-2008, 15:25
  4. Pouzdro na HTC Diamond
    Od whocares v sekci HTC & klony
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 05-09-2008, 10:20
  5. Koupit HTC Touch Cruise (HTC P3650) nebo HTC Touch Diamond?
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 19:32